TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_vote_lcapMüsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_voting_barMüsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_vote_lcapMüsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_voting_barMüsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_vote_lcap36%Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_vote_lcap0%Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_vote_lcap7%Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_vote_lcap0%Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_vote_lcap21%Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_vote_lcap7%Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_vote_lcap14%Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim?

YazarMesaj
sandy
Prenses
Prenses
sandy

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? Sarhos10

Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? Empty
MesajKonu: Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim?   Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim? EmptyÇarş. Ekim 22, 2008 2:21 am

Yol ayrımı çoktan gelmiş de..geçmiş bile..İneceğim son durak gelmişte ben uyumuş kalmışım.Camın ardındaki renkli dünyalara daldım..Kaçırdım ineceğim yeri..
Şimdi müsait bi yürek acısında indirirmisin beni..Yolculuk çok güzeldi sağ ol..Hiç ağlamadım (yalan..) hiç üzmedin beni (yalan..) hiç yakmadın canımı(yalan…) Çok ama çok sevdin beni (YALAN…Söyleyebileceğin…üstelik utanmadan söylediğin bir yalan..) Merak etme ben buradan sonrasını biliyorum..Yürürüm evime kadar..Ben bu yollardaki cam kırıklarını tanıyorum..Yolara dökülmüş acıtan dikenleri biliyorum..Daha önceki parçalanmış ayaklarımdan kalan kanlar kurumuş ama izleri kalmış..Ben o çizgileri takip ederim..Sen sakın üzülme..

Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim..
Gerçekten çok sıkıldım..Gitmeye hiçbir zaman cesaret edemedim.Korktum..Düşmekten ,yalnız kalmaktan , saplantılı düşlerimden korktum..Seni kaçıp sığınacağım günahlarımdan af dileyeceğim mabet bildim..Nedense tüm günahlarımıda seninle işledim…Utanıyorum..Yalnızlığımdan..Korkuyorum hemde daha fazla tüm korkularımdan.. Kandım..kandırıldım..Üstelik sen kandırmak içinde hiç çaba sarfetmedinki…Tüm suç benim..Ben tüm yalnızlığımı hak ettim.Renkli gözlerinde renkli hayallere daldım..Oysaki senin bir suçun yoktu..Ben kendi uydurduğum aşk masalına inanmıştım…Hani masal olacaktık seninle..Şimdi koca bi yalan olduk..
alıntı

Müsait bir yürek acısında inebilirmiyim?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-