TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
Daha ben bu türküyü çok duyarımm I_vote_lcapDaha ben bu türküyü çok duyarımm I_voting_barDaha ben bu türküyü çok duyarımm I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
Daha ben bu türküyü çok duyarımm I_vote_lcapDaha ben bu türküyü çok duyarımm I_voting_barDaha ben bu türküyü çok duyarımm I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
Daha ben bu türküyü çok duyarımm I_vote_lcap36%Daha ben bu türküyü çok duyarımm I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
Daha ben bu türküyü çok duyarımm I_vote_lcap0%Daha ben bu türküyü çok duyarımm I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
Daha ben bu türküyü çok duyarımm I_vote_lcap7%Daha ben bu türküyü çok duyarımm I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
Daha ben bu türküyü çok duyarımm I_vote_lcap0%Daha ben bu türküyü çok duyarımm I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
Daha ben bu türküyü çok duyarımm I_vote_lcap21%Daha ben bu türküyü çok duyarımm I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
Daha ben bu türküyü çok duyarımm I_vote_lcap7%Daha ben bu türküyü çok duyarımm I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
Daha ben bu türküyü çok duyarımm I_vote_lcap14%Daha ben bu türküyü çok duyarımm I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Daha ben bu türküyü çok duyarımm

YazarMesaj
Ressam
Özel Üye
Özel Üye
Ressam

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Daha ben bu türküyü çok duyarımm Huysuz10

Daha ben bu türküyü çok duyarımm Empty
MesajKonu: Daha ben bu türküyü çok duyarımm   Daha ben bu türküyü çok duyarımm EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 3:07 am

Konusu yok.

Pus var havada çok.

Penceremden kar geliyorrrr,

Nameleri çınlıyor kulağımda ...Ne zaman pusa uyansam

duyarım...

Nedir allahım ruhumdaki bu baskı bu kasvet

Bir pazar sabahı bu husumet

Kızgınım caddeye insana karşıda ki bakkala

Oysa aldım dersimi bilirim olmaz insanlar benim istediğim kalıpta

Olgunlaşmanın gereği insanı olduğu gibi kabul etmek

Ama insanoğlu insan olmaktan çok uzak bu aslı inkar etmek..

Hayvan hayvana benzerde insan neden insana benzemez asıl bunadır içimde kopan kızılca kıyamet...

İstediğim benim kalıbımdaki insan değil anlatamam buna yanarım etmem ki kendime ihanet...

Özlenen insanı ararım daha ben bu türküyü çok duyarımm

Pencereden kar geliyor....

....................................

Bu da bana ar geliyorr...

Daha ben bu türküyü çok duyarımm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bunlar daha pratik 4