TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_vote_lcapSayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_voting_barSayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_vote_lcapSayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_voting_barSayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_vote_lcap36%Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_vote_lcap0%Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_vote_lcap7%Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_vote_lcap0%Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_vote_lcap21%Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_vote_lcap7%Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_vote_lcap14%Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr)

5 posters
YazarMesaj
sandy
Prenses
Prenses
sandy

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) Sarhos10

Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) Empty
MesajKonu: Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr)   Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyPerş. Ekim 23, 2008 4:10 pm

sayın yönetilerim affınıza sığınarak birşeyi öğrenmek istiyorum. Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. Avtarlarımızın altında bulunan ölcerler neye dayanarak onu gösteriyor.TEŞEKKÜRLER
sandy
Prenses
Prenses
sandy

Kadın

MesajKonu: Geri: Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr)   Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyPaz Kas. 02, 2008 1:36 pm

beni bu konuda aydınlatmadınız saolun
neye göre ölcüyor bu anlamışda değilim çünkü benden çok az konusu olanla aynıyım hatta onlar benden önde bu konuda aydınlatılmak hakkım diye düşünüyorum şuan iti bari ile msj larımı dur duruyorum bana açıklama yapılana kadar umut ediyorumki bu gün bana bu konuda aydınlatma gelir tşkler
BiLLuR
Admin
Admin
BiLLuR

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) Cesur10

MesajKonu: Geri: Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr)   Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyPaz Kas. 02, 2008 1:40 pm

Kararına saygı duyuyorm canım..Çünkü bir emek veriliyor ve adaletli dağılım olması gerektiğine inanıyorum bende..Muhakkak bu msjına cevap gelicektir diye umut ediyorum..
karadeniz_guzeli
Teğmen
Teğmen
karadeniz_guzeli

Kadın

MesajKonu: Geri: Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr)   Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyPaz Kas. 02, 2008 2:36 pm

evet hak veriyorum size hakedene emek verene hakkini vermek gerek oldugunu inaniyorum
Phoenix_u
Tüm General
Tüm General
Phoenix_u

Erkek
Ruhsal Durumunuz : Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) Karisi10

MesajKonu: Geri: Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr)   Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyPaz Kas. 02, 2008 4:45 pm

Sevgili Arkadaşlarım
Sandy'nin sorusuna aslında buradan yanıt vermedik. Kendisi ile yaptığımız bire-bir konuşmada bu konu için açıklamayı bir süre sonra yapacağımızı belirtmiştik. Ancak süre belirtmemiş olmamızdan dolayı sanırım Sandy konunun tarafımızdan umursanmadığını ya da unutulduğunu düşünerek ikinci kez ve daha sert bir üsluplu yukarıdaki mesajını yazmış.

Sitemizde sürekli vurguladığımız şey burada bir "aile" ortamı oluşturmaya çalıştığımızdır ki böyle bir ortamda her arkadaşımız her üyemiz bize aynı mesafede ve önemdedir. Herhangi bir sebepten birinin diğerinden değerli olması sadece fikirleri ve paylaşımları ile sitemize yani TÜM ÜYELERİMİZE yaptığı katkılardan dolayı olabilir ki zaten bu ayrımı sizler de yapıyor o kişileri ön plana çıkartıyor hak ettiği deüğeri veriyorsunuz.
Ancak bizleri bu mesajda asıl üzen bir başka nokta varki özellikler bunun üzerinde durmak istiyoruz.
Sitemiz bir paylaşım sitesi ve burada her arkadaşımız kendi istekleri doğrultusunda fikirlerini yorumlarını yazmakta. Temennimiz bu paylaşımların sonsuza dek sürmesi. Bunun içinde karşılıklı iyi niyet olduğu ana fikri esas alınarak karşılıklı ilişkilerin düzenlenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bunun dışındaki her algı sitemizdeki gerek üyeler arasında gerekse üyelerimizle yönetimimiz arasında karşılıklı güvenin zedelenmesine ve istenmeyen kopmalara neden olacaktır. Bizler inanıyoruzki şu an sitemizde kayıtlı 120 nin üzerindeki üyemizin hiçbiri böyle bir durumu arzu etmeyecektir.
Bu nedenle oluşabilecek muhtemel yanlış anlaşılmaları ve gerginlikleri önleyebilmek adına öncelikle eski üyelerimizin bu konuda gereken hassasiyeti göstereceğine eminiz.
Aşağıda ölçerlerin hangi esaslara göre düzenlendiğini bilgilerinize sunuyoruz.

TURKKAHVESİ.BENIMFORUM.ORG
yönetimi adına
Phoenix_u
BAŞARI PUANI:KULLANICININ FORUMDA ONLİNE SÜRESİ VE PAYLAŞIM SAYISINA GÖRE BELİRLENİR..
GÜÇLÜLÜK PUANI: KULLANICIN YORUM GÜCÜ VE KONULARINA GÖSTERİLEN İLGİ, KONULARININ POPÜLERLİĞİ VE KONUNUN ORJİNALLİĞİ İLE BELİRLENİR...
SEVİYE PUANI:KULLANCININ FORUMU KULLANABİLME YETENEĞİNE,FORUMDAKİ ÖZELLİKLERİ BİLME YETENEĞİNE GÖRE BELİRLENİR...
nAsi_yAni
Binbaşı
Binbaşı
nAsi_yAni

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) Inanma11

MesajKonu: Geri: Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr)   Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptySalı Kas. 04, 2008 10:49 pm

Burası;
a-kimisine göre forum
b-kimisine göre aile ortamı

Bana göre aile oratamı diyorsak zaten burdaki ölçerleri görmeyip,msj sayımızı dile getirmez hakkımızı sorgulamayız.
Bana göre forum diyorsanız dencek bi laf yok olagan istekler..
Phoenix_u
Tüm General
Tüm General
Phoenix_u

Erkek
Ruhsal Durumunuz : Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) Karisi10

MesajKonu: Geri: Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr)   Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptySalı Kas. 04, 2008 10:54 pm

Herzamanki gibi yerinde bir tespit.
Aslında şu an sayımızın azlığı bizi otomatikman bir "aile forumu" görüntüsüne sokuyor. Zamanla aktif üye sayımız arttıkça bu durum istesekte istemesekte dğişecek
sandy
Prenses
Prenses
sandy

Kadın

MesajKonu: Geri: Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr)   Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr) EmptyÇarş. Kas. 05, 2008 12:25 am

bence aile isek kardeşi abiyi anneyi babayı sorgulamalıyız bundada yanlış birşey çıkarılmamalıdır zaten kardeşe yanlış yapıyosunla yaklaşılırsa asıl yanlış ozaman başlar evdeki eşyanı başkasına veriyolar bunu sorarsın senden habersiz bir yere gidiliyorsa neden haber vemedin diye sorgularsın çünkü onlar ailendir sorarsın cvp almak istersin
a_yerine göre forum gözü ile bakarım herkes burda paylaşım yapıyor ve emeğini veriyor paylaşıyor
b_her zamanda aile ortamı olarak görüyorum çünkü yazdıklarımız duygularımız paylaşımlarımız ailemizle paylaşıyoruz
hiç mi ailenize yeri gelince neden niçin diye sormuyosunuz hep mi pozitifmisiniz yeri geldimi onlara hiçmi diklenmiyorsunuz asıl burayı aile gibi görüyorsak tartışmaya açık olmalıyız yeri geldimi birbirimizide sorgulamalıyız buda bana göre paylaşımdır tşklerrrrrrrrrr

Sayın Yöneticilerimin Dikkatine (tşklr)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-