TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_vote_lcapYorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_voting_barYorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_vote_lcapYorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_voting_barYorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_vote_lcap36%Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_vote_lcap0%Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_vote_lcap7%Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_vote_lcap0%Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_vote_lcap21%Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_vote_lcap7%Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_vote_lcap14%Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Yorum yapmak bu kadar mı zor?..

+5
Mavis
Didi
Phoenix_u
sandy
BiLLuR
9 posters
YazarMesaj
BiLLuR
Admin
Admin
BiLLuR

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. Cesur10

Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. Empty
MesajKonu: Yorum yapmak bu kadar mı zor?..   Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyCuma Ekim 24, 2008 3:10 pm

Arkadaşlarr herkese merhaba..Bu siteye çok fazla önem veriyorum ,araştırma yapıyorum, çok çok okuyorum ve sizinle paylaşıyorum..Fakat yazdığım yazılara yorum getirilmediğini görünce üzülüyor ve beğenilmediğini düşünüyorum..Çozu zamanda götülenme sayısı yorum sayısının katlarına ulaşabiliniyor..Yorum yapılmadığı zaman bazı şeyler değerini kaybediyor..Beğenmediyseniz bile hatta özellikle beğenmediğinizi ifade ederseniz mutlu olurum..Çünkü kimse kusursuz değildir..Burdaki yorumdan kastım tsk mesajı değil arkadaşlar..

Nacizane fikrim:(
sandy
Prenses
Prenses
sandy

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. Sarhos10

MesajKonu: Geri: Yorum yapmak bu kadar mı zor?..   Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyCuma Ekim 24, 2008 3:27 pm

billurcum senin dediğini çok iyi anladım bi ara bende bu duyguya kapıldım ve hatta yazılara ara vermeye bile kalktım ama aslında şu var cnm bazen konular geçiyor ve göremiyorlar ama ben artık şunu yapıyorum konu arama değilde ana saydadan bölümlere girip kimler neler yazmış onlara bakıyorum ordanda elimden geldiğince cvplar vermeye çalışıyorum.Evet sürekli konu atmaya değil yazılan yazılarada arada yetişmemiz gerek diye düşünüyorum.tşkler
Phoenix_u
Tüm General
Tüm General
Phoenix_u

Erkek
Ruhsal Durumunuz : Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. Karisi10

MesajKonu: Geri: Yorum yapmak bu kadar mı zor?..   Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyCuma Ekim 24, 2008 3:38 pm

Sevgili Lady'm ve Prensesim Smile
Bu bahsettiğiniz sorun aslında bir süredir aklımızda ve diğer yönetici arkadaşlarımla da konuşuldu. Sorunun kaynağı aslında solda gördüğünüz son yaılan yazılar. Ben dahil hemen her arkadaşım öncelikler orada görünen yazılara bakrak yanıt veriyor. O panelin kapasitesi ise ancak 20 başlık. Dolayısı ilede (özellikle birer cümlelik teşekkür mesajlar araya girince) bazı konular es geçilmiş gibi oluyor. Benim gibi zaman fukarası olanlar da Sandy nin yaptığı gibi her bölümü dolaşma imkanı da olmayınca bu tür sorunlar çıkıyor.
Bu sorun sürekli aklımda ve çözümü araştırmaya devam edeceğim. Umarım en kısa zamanda sevgili şımarık ve impassiveyi de yormayacak bir çözüm buluruz.

En son Phoenix_u tarafından Cuma Ekim 24, 2008 3:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Didi
Zirvedeki Mod
Zirvedeki Mod
Didi

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. Kustah10

MesajKonu: Geri: Yorum yapmak bu kadar mı zor?..   Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyCuma Ekim 24, 2008 3:46 pm

Ben açılan başlıklara açıkcası yetişemiyorum.Yeni bir başlık açmak istediğimde açılmış olabilir düşüncesi ile tek tek okumaya yorum yapmaya hatta bazen en altlarda kalan mesajları gündeme getirmek için yorum yazıyor ve onları yukarı taşınmasına çalışıyorum.
Belki hergün birkaç yeni başlık açmak yerine,açılan başlıkları sindirmekde fayda var hele de zaman fıkarası isek gerçekten yetişemiyoruz arkadaşlar.Hem billurun dediği gibi gerçekten fikrimizi belirtiirsek forum gerçek amacına ulaşacaktır.
Mavis
Moderatör
Moderatör
Mavis

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. Ssstt10

MesajKonu: Geri: Yorum yapmak bu kadar mı zor?..   Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyCuma Ekim 24, 2008 4:07 pm

Billura katılıyorum emeğe saygı duymak gerekir.Şahsen foruma girdiğimde son girdiğinizden bu yana gönderilen msjve cevaplanmamış mesajlardan başlıyorum,o zaman geriye dönük başlıkları ve yorumlarını takip edebiliyorum.Bence paylaşılan konuların takibide önemli; ne kadar okunmuş,arkadaşlar ne yorum yapmış ve ya bir soru ise cevabını almak vb.Didi tbr ediyorum dikkatimi çekiyo geçmiş başlıkları gündeme getiriyor.Oldukça dikkat ediyorum aynı konuları yazmamaya ama bazen gözden kaçıyor.Herkeze emeklerinden dolayı tşk ediyorum.
impassive
Özel Üye
Özel Üye
impassive

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. Asik10

MesajKonu: Geri: Yorum yapmak bu kadar mı zor?..   Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyCuma Ekim 24, 2008 9:10 pm

arkadaşlar şu an forumda aktif kullanıcı sayımız az olduğundan bazı konularınız cevapsız kalabilir... sizden biraz sabırlı olmanızı rica ediyorum.. bende konuları zamanımın azlığından dolayı çok takip edemiyorum..

sadece biraz zaman ve sabır arkadaşlar...

sandy, billur ve diğer üyelerimiz paylaşımlarınız çok güzel.. lütfen aklınıza beğenilmeme düşüncesi gelmesin...

paylaşımlarınızın devam etmesi dileğiyle....
güleryüz
Özel Üye
Özel Üye
güleryüz

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. Anlayi10

MesajKonu: Geri: Yorum yapmak bu kadar mı zor?..   Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyCuma Ekim 24, 2008 9:56 pm

Arkadaşlar ben daha yeni katıldım.elimden geldiğince yazılarınızı okuyorum.herkese çok tşk ederim katkılarından ve verdiğiniz emeklerden dolayı.sakın okunmuyor ve beğenilmiyor sanmayın.daha çok yorum yapmaya ve yazılar göndermeye çalışıcam.emeğe saygıSmile
berfilya
Tuğ General
Tuğ General
berfilya

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. Relax10

MesajKonu: Geri: Yorum yapmak bu kadar mı zor?..   Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyPaz Ekim 26, 2008 2:10 pm

Güzel yigenim aranıza yenı girdim.Artık yazılarına yorumda eleştiride yapacak biri daha var .Sen üzülme benim canım,artık başının tatlı belası var. Laughing
matraks
Yarbay
Yarbay
matraks

Erkek
Ruhsal Durumunuz : Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. Keyifl10

MesajKonu: Geri: Yorum yapmak bu kadar mı zor?..   Yorum yapmak bu kadar mı zor?.. EmptyPaz Ara. 21, 2008 9:33 am

yorum yapmayının kafasından vuralım neyse zamanla olacak şeyler ben yaparım sen içini rahat tut arkadaşim.

Yorum yapmak bu kadar mı zor?..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-