TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_vote_lcapİNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_voting_barİNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_vote_lcapİNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_voting_barİNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_vote_lcap36%İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_vote_lcap0%İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_vote_lcap7%İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_vote_lcap0%İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_vote_lcap21%İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_vote_lcap7%İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_vote_lcap14%İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE

4 posters
YazarMesaj
güleryüz
Özel Üye
Özel Üye
güleryüz

Kadın
Ruhsal Durumunuz : İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE Anlayi10

İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE Empty
MesajKonu: İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE   İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyPaz Ekim 26, 2008 11:43 pm

Ölüm, bizim mayamızdır. Ondan kaçmak,
kendi kendimizden kaçmaktır. Bizim bu tadını
çıkardığımız varlıkta, bayat kadar ölümün de yeri vardır.
Dünyada geldiğimiz gün, bir yandan yaşamaya,
bir yandan da ölmeye başlamaz mıyız." Montaigne

New York sokaklarının karla kaplandığı soğuk kış günlerinin birinde, ikisi de Amerika'nın değişik bölgelerinde iş gezilerinde olan karı-koca, Florida da buluşup, yaz sıcaklarının yaşandığı bu bölgede birkaç gün geçirip dinlenmeye karar verirler. Florida'ya karısından önce giden koca, ertesi gün için eşine de yer ayırttıktan sonra, ona bir e-mail gönderir. Fakat mesaj, adresi bir harf yanlış yazdığı için karısına değil de, bir gün önce ölen yaşlı bir papazın karısına değil de, bir gün önce ölen yaşlı bir papazın karısına gider. Papazın en az kendisi kadar yaşlı karısı, bilgisayar ekranındaki mesajı okuyunca korkunç bir çığlık atarak yere düşer. Kocasının ölümünden dolayı zaten çok üzgün olan kadının bu çığlığı üzerine ev halkı odaya dolar ve hemen herkes, yerde yatan kadına yardım için koşuşturmaya başlar. Kadıncağız bir süre sonra kendine gelir ve ne olduğunu soranlara korku içinde bilgisayarı gösterir. Hâne halkı bilgisayara baktıklarında ekranda şöyle bir mesajla karşılaşırlar: "Sevgili karıcığım! Buraya ulaşır ulaşmaz, öncelikle yarın senin gelişinle ilgili bütün işlemleri tamamladım. Sonra da bana ayrılan yerime yerleştim. Burası gerçekten de dedikleri gibi çok çok sıcak... Seni özlemle bekliyorum. Kocan..."

ALINTI
Serap
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Serap

Kadın

MesajKonu: Geri: İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE   İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyPtsi Ekim 27, 2008 8:20 am

hahahahah koptum ya süper eline sağlık
Mavis
Moderatör
Moderatör
Mavis

Kadın
Ruhsal Durumunuz : İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE Ssstt10

MesajKonu: Geri: İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE   İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyPtsi Ekim 27, 2008 8:51 am

Çok güzel canım ama ben bunu yazmıştım.Belliki sen benim yazılarımı okumamışsın Sad
güleryüz
Özel Üye
Özel Üye
güleryüz

Kadın

MesajKonu: Geri: İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE   İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyPtsi Ekim 27, 2008 10:22 am

canım ama ben senden sonra katıldım forma Sad
Ekselanss
Moderatör
Moderatör
Ekselanss

Erkek
Ruhsal Durumunuz : İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE Canli10

MesajKonu: Geri: İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE   İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE EmptyPtsi Ekim 27, 2008 10:48 am

cok hoş ama bende daha önceden hatırlıyorum

İNTERNETTEN AHİRETE DAVETİYE
1 sayfadaki 1 sayfası