TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_vote_lcapAYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_voting_barAYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_vote_lcapAYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_voting_barAYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_vote_lcap36%AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_vote_lcap0%AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_vote_lcap7%AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_vote_lcap0%AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_vote_lcap21%AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_vote_lcap7%AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_vote_lcap14%AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN

3 posters
YazarMesaj
sandy
Prenses
Prenses
sandy

Kadın
Ruhsal Durumunuz : AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN Sarhos10

AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN Empty
MesajKonu: AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN   AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyPtsi Kas. 03, 2008 7:12 pm

belki bir kare resmimiz bile olmadı
hiç ellerini tutamadım
aynı bardakdan su bile içmemişken
nasıl sevdim seni bu kadar
peki bu göz yasları ne oluyo simdi
boşlukta ucusan toz parcaları gibi
gözlerime dolmamısken sacların
neden akıyo simdi bu yaslar gözlerimden
ağır geldi kalbime bu ayrılık
hiç birlestikmi bunu bile anlamamısken...
bir garip sevda bu...
belki gecer diyeceksin
haddini asıp heves bile diyeceksin.
ama daha sana hayallerimi bile anlatmamıstım
seni suclamıyorum
işin aslı suçluda aramıyorum
dedim ya ağır geldi bu ayrılık yüreğime
iki satır şiiri yüzüne okuyamısken
ve senden daha yüreğini isteyemeden....
idealist
Yarbay
Yarbay
idealist

Kadın
Ruhsal Durumunuz : AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN Keyifl10

MesajKonu: Geri: AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN   AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptySalı Kas. 18, 2008 1:13 am

dedim ya ağır geldi bu ayrılık yüreğime
iki satır şiiri yüzüne okuyamamısken
ve senden daha yüreğini isteyemeden gittin.
Gittin
Ayrılık sardı dört bir yanımı
Hüzün şarkıları söyledi dilim
Ben senden başka yol bilmezdim
Şimdi yolsuz ,evsiz, barksız
Şimdi sensiz kaldım
Hani diyor ya şarkıda da
Adı konmuş ayrılığın
Çok iyi biliyorum
Seni hala seviyorum...

Güzel başlanmış bir şiir fakat şiirin sonu tam bağlanmamış gibi geldi bana.Bende okurken aklımdan geçenleri eklemek istedim sonuna kendimce.Yüreğine sağlık.

En son idealist tarafından Ptsi Kas. 24, 2008 2:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.kpss10.com
sandy
Prenses
Prenses
sandy

Kadın
Ruhsal Durumunuz : AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN Sarhos10

MesajKonu: Geri: AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN   AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptySalı Kas. 18, 2008 1:21 am

çok tşkler idealist iyi yapmışsın maksat zaten birbirimizi tamamlamak değilmi Smile seninde yüreğine sağlık
Serap
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Serap

Kadın
Ruhsal Durumunuz : AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN Anlayi10

MesajKonu: Geri: AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN   AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN EmptyPtsi Kas. 24, 2008 8:20 am

ikinizinde yüreğine ve emeğine sağlık harika bir şiir olmuş tşkr ediyorum size

AYNI BARDAKTAN SU BİLE İÇMEMİŞKEN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ayni Bardaktan