TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
ben tek başıma ne yapabilirim ??? I_vote_lcapben tek başıma ne yapabilirim ??? I_voting_barben tek başıma ne yapabilirim ??? I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
ben tek başıma ne yapabilirim ??? I_vote_lcapben tek başıma ne yapabilirim ??? I_voting_barben tek başıma ne yapabilirim ??? I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
ben tek başıma ne yapabilirim ??? I_vote_lcap36%ben tek başıma ne yapabilirim ??? I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
ben tek başıma ne yapabilirim ??? I_vote_lcap0%ben tek başıma ne yapabilirim ??? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
ben tek başıma ne yapabilirim ??? I_vote_lcap7%ben tek başıma ne yapabilirim ??? I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
ben tek başıma ne yapabilirim ??? I_vote_lcap0%ben tek başıma ne yapabilirim ??? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
ben tek başıma ne yapabilirim ??? I_vote_lcap21%ben tek başıma ne yapabilirim ??? I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
ben tek başıma ne yapabilirim ??? I_vote_lcap7%ben tek başıma ne yapabilirim ??? I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
ben tek başıma ne yapabilirim ??? I_vote_lcap14%ben tek başıma ne yapabilirim ??? I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

ben tek başıma ne yapabilirim ???

2 posters
YazarMesaj
SEPYA
Moderatör
Moderatör
SEPYA

Kadın

ben tek başıma ne yapabilirim ??? Empty
MesajKonu: ben tek başıma ne yapabilirim ???   ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyPaz Kas. 09, 2008 1:01 am

Ben tek başına ne yapabilirim
Diye düşündü biri
Ve hiçbir şey yapmamaya karar verdi

Diye düşündü bir öteki
Ve yalnızlığının kuytuluğuna çekildi

Diye düşündü bir üçüncü
Ve tek başına düşünmeyi sürdürdü

Diye düşündü yüz binler
Ve tek başınalıklarını sürdürdüler

Diye düşündü milyonlar
Milyonlarcaydılar

Ve tek başınaydılar
Bu arada birileri
Onlar adına
Karar vermekteydi

Tek başına olduklarını sananlar
Topluca ortadan kaldırıldılar...

Ataol Behramoğlu

sandy
Prenses
Prenses
sandy

Kadın
Ruhsal Durumunuz : ben tek başıma ne yapabilirim ??? Sarhos10

ben tek başıma ne yapabilirim ??? Empty
MesajKonu: Geri: ben tek başıma ne yapabilirim ???   ben tek başıma ne yapabilirim ??? EmptyPtsi Kas. 10, 2008 11:23 pm

tek başımıza hiç bir şey olmaz bir öğretmen düşünün öğrencisiz,bir bulut düşünün yağmursuz,tek başına anlam ifade etmeyen nesneler düşünün bunları birbiri ile kaynaştırdığımızda bir güç olarak yararlanırız allah insanları bile tek yaratmamış bir yerde eşleri vardır tek olmak allaha mahsustur ALLAH KİMSEYİ TEK BIRAKMASIN

ben tek başıma ne yapabilirim ???
1 sayfadaki 1 sayfası