TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_vote_lcapNE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_voting_barNE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_vote_lcapNE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_voting_barNE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_vote_lcap36%NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_vote_lcap0%NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_vote_lcap7%NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_vote_lcap0%NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_vote_lcap21%NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_vote_lcap7%NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_vote_lcap14%NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA……

YazarMesaj
şiirbaz67
Yarbay
Yarbay

Erkek
Ruhsal Durumunuz : NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… Hosgor10

NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… Empty
MesajKonu: NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA……   NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyPtsi Kas. 10, 2008 5:54 pm

Ne olur akşamları gelsen otursan yanıbaşıma
Bana sevdiğim şarkıları söylesen
Kimse olmasın yanımda senden başka
Ağladığımı yalnız sen görsen...
Ne olur akşamları gelsen otursan yanıbaşıma
Beni okşasan beni sevsen
Çağırsa dudakların sonsuz bir aşka
Titrediğimi yalnız sen görsen...
Nasıl sevdim seni ah bir bilsen “Ne olur akşamları gelsen otursan yanıbaşıma

Gözlerim dikili karanlıklara
Bittiğimi yalnız sen görsen...
Ne olur akşamları otursan yanıbaşıma
Sensiz olmuyor özledim desen
Uçsak gitsek beraber sonsuzluklara
Öldüğümü yalnız sen görsen...”

Senin sevdanla başladı gecelere sevda şiirleri yazmam. Sevda masalını okumam bundandı. Sen yaşadığımsın, yaşatanımsın. Sen sevdamsın….

Seni Ağlamayı Dost Edinmiş Gözlerinden, Acıyla Kan Kardeş Olmuş Yüreğinden Öpüyorum…

Unutma Gülperisi Ben Seni Hala Seviyorum….

HER OYUNDA EBE BEN OLSAMDA……………………………

EMRE ALKAN
ŞİİRBAZ
şiirbaz67
Yarbay
Yarbay

Erkek
Ruhsal Durumunuz : NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… Hosgor10

NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… Empty
MesajKonu: Geri: NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA……   NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA…… EmptyÇarş. Kas. 12, 2008 4:47 pm

Seni Ağlamayı Dost Edinmiş Gözlerinden, Acıyla Kan Kardeş Olmuş Yüreğinden Öpüyorum…

NE OLUR AKŞAMLARI GELSEN OTURSAN YANIBAŞIMA……
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-