TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_vote_lcapSAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_voting_barSAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_vote_lcapSAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_voting_barSAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_vote_lcap36%SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_vote_lcap0%SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_vote_lcap7%SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_vote_lcap0%SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_vote_lcap21%SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_vote_lcap7%SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_vote_lcap14%SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA

+8
qerekyok
Serap
Ressam
Asuman
Phoenix_u
Oya
SiMaRiK
Didi
12 posters
YazarMesaj
Didi
Zirvedeki Mod
Zirvedeki Mod
Didi

Kadın
Ruhsal Durumunuz : SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA Kustah10

SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA Empty
MesajKonu: SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA   SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 3:30 am

HAYAT... BAZEN BİR ŞÖLEN ,BAZEN SONBAHAR.İÇİMİZDEN GELEN KAHKAHA VE GÖZYAŞLARI EN İNSAN YANLARIMIZ BELKİ.BAZEN NEDEN KİMSE DUYMAZ YA DA DUYMAZLIKTAN GELİR Kİ SESİMİZİ?
KALABALIKLARIN ARASINDAYIZDIR OYSA..NE ACI DEĞİL Mİ?
AMA HİÇ BEKLENMEDİK BİR ANDA YANIBAŞIMIZDAKİLER GÖREMEZKEN HALİMİZİ BİR KELİMEDEN ,BİR MİMİKTEN YA DA BİR İKONDAN PEK DE TANIMADIĞIMIZ BİRİSİ GÖRÜR,PAYLAŞIR BİR FİNCAN KAHVE GİBİ,BİR PARÇA CİKOLATA GİBİ YA DAA UZATILAN BİR MENDİL GİBİ...İŞTE O AN "KARDEŞİN DUYMAZ ELOĞLU DUYAR "DEDİĞİMİZ ANDIR."ELOĞLU" YABAN BİR İFADE AMA BAŞKA KARŞILIGI GELMEDİ AKLIMA.
DİLERİM SİZLERİNDE ACI TALI KAHVELERİNİZ HEP TAZE KALSIN FİNCANLARDA,TADI DAMAĞINIZDA,HATIRI YÜREĞİNİZDE,SAMİMİYETİ GÜLÜŞLERİNİZDE....
KELİMELER YETERLİ Mİ BİLMEM AMA YÜREKTEN TEŞEKKÜRLER ÇAĞLAR BEYNİNE VE ELLERİNE SAĞLIK...

En son Didi tarafından Perş. Ara. 18, 2008 11:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
SiMaRiK
SiteSahibi
SiteSahibi
SiMaRiK

Erkek
Ruhsal Durumunuz : SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA Hosgor10

MesajKonu: Geri: SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA   SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 10:08 am

Ben teşekkür ederim ayşe asıl ben sizleri tanımaktan dolayı çok mutluyum iyik tanımışım sizleri..Birlikte daha güzel anlar yaşamak dileğiyle...Mesajın için teşekkür ederim...
http://caglar.benimforum.org
Oya
Moderatör
Moderatör
Oya

Kadın
Ruhsal Durumunuz : SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA Keyifl10

MesajKonu: Geri: SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA   SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 1:13 pm

atam ve 10 kasım muhteşem olmuş çağlar gurur duydum
ve umutlarım tekrar yeşerdi biz atamla doğduk büyüdük
izinden ve yolundan hiç dönmedik şimdi inanıyorumki
bizimgibiler var oldukca o hep güneş gibi doğacaktır tşk çağlar
Phoenix_u
Tüm General
Tüm General
Phoenix_u

Erkek
Ruhsal Durumunuz : SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA Karisi10

MesajKonu: Geri: SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA   SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 7:17 pm

Merhaba Arkadaşlar
Biraz gecikmeli de olsa birşeyler yazmaya nihayet fırsat bulabildim
Birbuçuk ay önceydi
Tarih 18 temmuz 2008 gecesi... Gene üzücü yıpratıcı hatta kahreden bir gece...Sad
Bir ya da iki kişi değil koskoca bir grup üzgün ,yıpranmış ve kahrolmuş durumda....
Kolay değil iki arkadaşınız iki dostunuz her akşam sohbet ettiğiniz iki insan birbirinin neredeyse can düşmanı olmuş Sad
Cihan Anıl ya da Sinek Valesi ya da 18_Atam_İzindeyiz_81 olarak tanırsınız O'nu
Ya da diğer 5 nickinden birisiyle...Smile
Dayanamadım artık msn den seslendim
Ve o gece hiç vakit kaybetmeden arkadaşlarımızı grubumuzu msn de konferansa aldık
Yanılmıyorsam 12 kişi
Karar verilmişti
Artık grubun mynette
BİR KİNG ODASI OLACAKTI
Cihan Anıl hiç vakit kaybetmedi ertesi gün odamız açılmıştı
TÜRK KAHVESİ V.İ.P.
Admin 18 Atam İzindeyiz 81
op phoenix_u
op zobo52
op didi68
op gerekyok70
Tek isteğimiz herkesin seviyeli dostça oyun oynayacağı bir oda oluşturmaktı
İşte bu 5 kişi bu görevi canla başla üstlendik
Ama bir taraftan da tedirgindik
Olur ya...
Ya oda tutmazsa ya kimse gelmezse...
Öyle ya o zamana kadar açılan 10 a yakın V.I.P. king odası 10 kişiyi bile bir arada görmeden kapanmıştı !!!
Zobo ve cihan kesin kararlıydı
Bu oda tutmazsa biz birdaha asla mynette king'e girmeyiz !!!
İlk yarım saatteki düşüncelerdi bunlar Smile
Cihan ve ben çoktan çalışmaya başlamıştık oda oda gezip tanıdıklarımıza haber veriyorduk TÜRK KAHVESİ V.I.P. nin açıldığını ve amaçlarını
Gerekyok ve Zobo ise odada sürekli yeni gelenlere hoşgeldiniz deyip masadan masaya geçiyorlardı yani açılmış bir mekanın evsahibeleri edası ve sıcaklığıyla:)
Ama ne yazıkki didi o akşam yanımızda değildi uzaklardaydı çünkü Sad
İlk 10 dakika... Oda 15 kişi seviyesinde
ilk 30 dakika... Oda 40 ları geçiyor
ilk bir saat doldu... 80 leri geçtik Yuppiiiiii SmileSmileSmileSmile
Ama ya yarın ne olacak ?
Acaba sırf bizim içinmi geldiler bu gece...
ya yarın gelmezlerse...
İlk hafta bitti... Oda her akşam 100 kişi SmileSmileSmile
Cihanın tabiriyle MAYA TUTMUŞTU Smile
Burada birşeye dikkatinizi çekmek isterim. Nickinin başında ister kare ister yıldız ister mavi op işareti olsun tüm grubumuz hiçbir beklenti içinde olmadan sadece ve sadece grup için çalıştı uğraştı didindi. Tek hedefimiz vardı seviyeli ve huzurlu bir oda
Ve biz bunu başarmıştık
sonra birgün Cihandan bir msn mesajı
PATRON ....... LAR ODA AÇMIŞ
Şok olduk üzüldük kızdık kırıldık
Neden ? dedik...
Ama çok sürmedi kızgınlık, kırgınlık
Artık iki odası vardı grubun
Gene beraberdik hep beraberdik sadece sorumluluklarımız farklı yerlerdeydi
Bizler erdik muradımıza... modunda Smile oyunlarımızı oynarken...
Bir akşam biri geldi masama
d_es...
İlk görüyorum, tanımıyorum...
Gergin başlayan konuşma... hatta kavga öncesi hafif aba altından sopa göstermeler
Yönetim paneli açık...d_es panelde işaretlenmiş...
Herşey mausun bir SOL KLİK'ine bakıyor
masa gergin... Konuşma artık masada değil özelden devam ediyor !!!
Ve sonra bir açıklama geliyor karşıdan. Bir kimlik gösteriliyor sonrada o kimlik odaya giriyor...
Rahatladım
Meğer eski bir tanıdıkmış ben seçememişim yüzünü Smile
1 hafta kadar sonrası
Çağlardan (d_es) bir öneri geliyor
ÜMİT ODAYA BİR FORUM SİTESİ YAPALIM MI BENİM İÇİN 5 DAKİKALIK İŞ...
Höynk ! ¿ ! ? ! ¿ ! ? !
Yapalım Çağlar
28 Ağustos 2008
Odanın açılma kararından tam 1 ay 10 gün sonra Smile
WWW.TURKKAHVESİ.BENİMFORUM.ORG
Aradan yarım saat geçti çağlardan bir msn mesajı
Ümit şu adrese bi girsene Smile
Artık grubun bir de sitesi vardı Smile
Didi nin tabiri ile bir oğlumuz bir kızımız vardı artık Smile
Bu kez görevler değişmişti
Yeni kişiler eklenmişti
Yeni arkadaşlarımız yeni görevler almıştı
Security admin Çağlar
Administrator ressam
co-admin phoenix_u
s. moderator impassive
zirvedeki mod Smile didi
moderator zobo
moderator serap
mod. yardımcısı ekselanss
Çağlar başlamıştı site kuruluşuna
Teknik destek geldi bir süre sonra ressamdan
İki çift el İki beyin iki yürek... Ellerinize, beyninize ,yüreklerinize sağlık
Ve sonra herkes girdi işin içine herkes bir ucundan tuttu kaldırdı...
Bu gün grubumuzun 10 günlük bir sitesi var
Nostalji Türk radyosu ile google üyeliği ile 50 üyesiyle
ve daha büyük hedefleriyle...
Herşey hayal ertmekle başlıyor arkadaşlar. hepimiz hayallerimizle buralara geldik
Ama hayalleri paylaştık, birbirimizin hayallerine ortak olduk...
Ortak olacağımız nice mutluluklara
HepiMizi seviyoruZ...Smile
Sevgiyle kalalım
Asuman
Yüzbaşı
Yüzbaşı

Kadın
Ruhsal Durumunuz : SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA Sessiz10

MesajKonu: Geri: SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA   SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 7:32 pm

başarınızdan dolayı tebrik ederim.dostlarınızın her zaman yanınızda olacağına emin olabilirsiniz. nasıl atamızın düşmanları onları yıkmaya çalışıpta beceremedilerse sizide yolunuzdan geri çevirmeye çalışacak insanlar olacak engellemeye çalışanlar ama siz yılmayıp başarılı olacaksınız.SİZLERİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM.iyiki varsınız
Oya
Moderatör
Moderatör
Oya

Kadın

MesajKonu: Geri: SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA   SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 7:36 pm

bu yazını üstüne nedenirki herşeyi öyle güzel özetlemiş
ve ifade edilmişken ben kendi adıma
eline ve düşüncelerine sağlık ümit demek geliyor
Ressam
Özel Üye
Özel Üye
Ressam

Kadın
Ruhsal Durumunuz : SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA Huysuz10

MesajKonu: Geri: SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA   SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 7:55 pm

Ne denir ki

ancak bu kadar güzel anlatılabilir ; o bazen yürekleri daraltan , bazen huzurun yükseldiği atmosfer .. ne çok anlatılacak şey var hem size hem de bana dair

Bu odaya geldiğimizde ikikişiydik. İki kişi tek yürek ..4 yıl önce mynet odalarında tanıdığım herşeyden önce sevgili dostum arkadaşım beni hiç bir gün yanlız brakmayan vefalı ve yürekli insanla beraberdik..

İkimizde mynetteki tüm çirkinliklerden nefret edip kaçmıştık mynetten, bundan bir yıl önce .. king benim üni yıllarımın hatırası .. Arada oynamak için geç vakitlerde giriyorduk odalara . En son geldiğimizde ilk hangimizin gözüne takıldığını hatırlamıyorum birbirmize haber verdik ve Türkkahvesi vipi aynı anda tıkladık . Sonra mavi urbalıları gördük .Smile)) O da bende yazmaya başladık kimsiniz ne iş yaparsnız diye .. Ben gerek yok u ssevgili merve ciğimi soru yağmuruna tutuyorum oda hiç yorulmadan olanca kibarlığı ile bana açıklamalar yapıyor ..

Geliş o gelişş ...Aniden sıcak bir atmosfer sarıp sarmaladı ikimizi de ... Sevgili Ümit Sevgili Ayşe Sevgili Oya Merve cim Cihan Serap Ertan ve herkes bir anda kucakladı sevgisiyle anlayışıyla.. Biz de zincirin halkası oluverdik.. İçimzde yaşadık sevinçleri ve hüznü..

Zor bir sürece girişim sizlerle tanışmamla aynı zamanlarda oldu. Her an yanımda oldunuz hala yanımdasınız hepiniz... Bu kadar kısa sürede bu kadar güzel ilşkiler gelişmez çoğu kez ..

Veee sonra bir gün aynı anda iki kişi birden yazdı bana forumun müjdesini verdiler .en az herkes kadar sevindim çünkü herşeyden önce forumun oluşturulmasının çok güzel bir hedefi vardı .. Arkadaşlık dostluk beraberlik .. Daha önceki tecrübelerimden aldığım cesaretle elimden gelen her desteği sağlarım dedim .. Sonra Çağlar ile tanıştık Canavar gibi bir site kurucusu forumun gelişmeye dair bütün teknik çalışmalarını büyük bir özveri ile yürütüyor onun çalışmalarının yanında benim çalışmalarım bir su damlası ..

Tüm kadro canla başla foruma emek veriyor sevgili Didi Oya Ümit Merve Serap Melis Ertan Cihan Sibelve çoğalıyoruz hergeçen gün ...uzayıp gidiyor liste Beyza Asuman DAli Buz sayamadığım tam 50 üyeyiz şimdi hergün daha şevkle daha büyük gayretle ve inançla ve en önemlisi dostluk ve beraberlik içinde Türkkahvesi forum büyecektir ...

Eğer sizlere ulaşabiliyorsak gönüllerimizle mutlu ve kazançlı sayarım kendimi

Sevgili Hepiniz iyiki varsınız ben sizlerle olmaktan son derece mutluyum

beni saran sarmalayan gönlü büyük ve güzel Türkkahvesi dostları ..

hepinize kucak dolusu sevgiler

En son Ressam tarafından C.tesi Eyl. 06, 2008 9:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Oya
Moderatör
Moderatör
Oya

Kadın

MesajKonu: Geri: SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA   SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 9:18 pm

tüm samimiyet ve içtenliğimle yazıyorum pato
eline diline yüreğine ve aklına sağlık
biz bu odayı açarken böyle ilişkiler ve dostluklar
kurulsun istemiştik bunu başarmamız gurur verici
senin ve diğer arkadaşların katkıları çok büyük
hepinize teşekkürler iyiki beraberiz sevgili dostlarım
Serap
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Serap

Kadın
Ruhsal Durumunuz : SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA Anlayi10

MesajKonu: Geri: SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA   SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPaz Eyl. 07, 2008 12:39 am

Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili,kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden çok sevendir Her dostluğun gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her dostluk için gökyüzünde bir melek ağlarmış, size ant olsun ki benim meleklerim sizlersiniz ve asla ağlamayacaksınız...
sizlere nekadar teşkür etsem az bizide aranıza kabul ettiğiniz için
ve sen Çağlar emeklerine ve dostluğuna çok tşkr ederim..
Kalbiniz hangi arzuların özlemi ile çarpıyorsa hayat rüzgarların sizi ona kavuştursun
Didi
Zirvedeki Mod
Zirvedeki Mod
Didi

Kadın
Ruhsal Durumunuz : SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA Kustah10

MesajKonu: Geri: SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA   SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPaz Eyl. 07, 2008 12:53 am

bu benim hikayem...biraz hüzünlü ,biraz gülüşlü ,bir hayli de cümbüşlü hikayenin sonu olmasın isterim...olursa da mutlu son olsun inş...
bu serüvene başlarken,buralarda olacagımız aklımıza dahi gelmezdiiii
kimseleri tanımazdık,kendi halinde bir çift ,akşamları oyun oynar ,geyik yapardık
oralardan bi yerden yapıştı merdane lakabı bana
ilk tanıdıgım ınsanlar değildi oya, merve ,cihan...
hatta iki elımın parmak syısını 3 e ,5 e katlayacak kadar da çoktuk
şartlar değişti
şarkılar değişti
gülüşler değişti
selamlar havada kaldı ,hatta sadece allahın selamı adı ile alınmaya başlandı
o gülüş ve cümbüş yerini gözyaşlarına ve üzüntülere bıraktı

tatildeydim
bi haber geldi ümitten
artık bir odamız var küfürsüz
hepimizin
oya cihan ve ben açtık
arkadaşlarda gelecekler
önce şaşırdım
sonra nasıl yaa dedim
sonra e hadi hayırlısı ile telefonu kapadım

o kadar sevinçli ve heyecanlıydılar kiiii:)Smile
seslerinden hissedyordum
ve onca şeyden sonra sevinmeye başladım bendene oldugunu nasıl oldugunu bilmeden 1000 km ötedeyken...

sonra yine bulutlar
yine fırtınalar
yaprak dökümleri başladı
oysa ben gelin alayları umuyordum
kırıldık ama
sardık yaralarımızı
oya ile merve ile cihan ile
anlayış ve saygı ile sardık
şimdi iyiydik
birbirimiz üzmemek adına çaba ile sardık

ve artık herşey daha güzel olmalıydı
içimizi dökecek
paylaşacak,
konuşacak
5 iken 10
10 iken buralara geldik
yolumuz uzun
çağlar temeli attı
ressamla birlikte betonu dökmeye başladılar
bizde
oya ile serap ile ertan ile merve ile ümit ile impassive ile sibel ile
harç taşımaya başladık
yükseliyor binamız
depreme dayanıklı ne mutluuu bize Smile

artık kurulsun sofralar
gelin alayları
teller duvaklar
halaylar
horonlar ve çalsın davul ile zurna...

heyyy
ne duruyorsun beeee
at kendiniz denize
geride bekleyenin varmış
aldırma
görmüyormusun her yanda hürriyet
yelken ol
dümen ol
balık ol
su ol
git gidebildiğin yere...

sevgi ve dostlukla kalalım...
qerekyok
Özel Üye
Özel Üye
qerekyok

Kadın
Ruhsal Durumunuz : SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA Ssstt10

MesajKonu: Geri: SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA   SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPaz Eyl. 07, 2008 1:24 am

Ümit abim canım ablam ve fatoşcgm çok güzel yazmış herşeyi ne güzel anlatmış.
Olanlar olmuş artık çok sevdigimz kahvemizde oyun oynanmaz sohbet edilmez hale gelmişti.Üzüntü üzüntü bu böyle gitmz deyip tebdil-i mekanda ferahlık var deyip yeni odamıza taşındık.Hayrlı olsun dedik geldik ve yeni arkadşlıklar yeni dostluklar. kimileri kaybedilsede....
Her konuda tamamen aynı olduğumuz gibi, bazen bir bakış yetti neler hissettiğimizi anlatmamıza, bazen sıcacık bir gülümseme yetti o üşüyen ruhumuzu ısıtmamıza Belki yüreğimizdeki acıyı paylaşmaktı dostluk, belki üzüldüğümüzde sıcak bir kucaktı, belki de karnımız ağrıyana kadar gülmektiBence her şeydi dostluk.Yaşamak, sevmek, öğrendim...İşte ben SİZLERLE bunları buldum

Çaglar arkadaşım sana ayrıca tşkrler emegine yüreginesaglık.türkkahvesi.benimform
bize en güzel armagan binlerce tşkrler..

Yalnızlıklar rıhtımından alıp götürür, süt beyaz yelkeniyle
Uçurum kenarından çeker,adı şefkat elleriyle
İyiki varsın dedirttiren, avucunda tuttuğu yüreğiyle
'Sen cansın benim dostumsun ' ağız dolusu kelimeleriyle
Dostdur sözde değil özdedir adı SİZLERİ SEVİYORUM..İYİKİ TANIŞIM SİZLERİ..
SiMaRiK
SiteSahibi
SiteSahibi
SiMaRiK

Erkek
Ruhsal Durumunuz : SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA Hosgor10

MesajKonu: Geri: SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA   SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPaz Eyl. 07, 2008 1:14 pm

Şimdi nerden başlasamki inan arkadaşlarım okadar güzel yazmışlarki yyani okurken duygulanmamak elde değil..
Ümit arkadaşım tarihe kadar hatırlıyor neler oldu neler bitti okadar güzel özetlemişki..
Yaklaşık 5 senelik profosyonel mynet oyun odalarına takılmışlığım ve 5 senedir küfürle mücadele etmek adına farklı yollardan yaptığım olay ve tekniklerle savaşıp durdum..
Daha sonra 1 sene mynette uzak kaldım...Birde baktımki VİP odalar açılmış..Orada mavi yazılarla yanlarında çekiç olan insanlar var..Neyse daldım masalarına bi karıştırayım orayı dedim...Daha sonra hafif kavga eder gibi konuşmalar derken ümit beni biyerden tanıdı..Derken dost olduk...Ve bana güvenenlerin yüzünü kara çıkartmamak için elimden geleni yaamya çalıştım...

Ayrıca Oya,Ayşe,Serap,Fatoş,Anıl,Ertan,Melis Arkadaşlarımın büyük desteği ile Forumumuzu hep birlikte kurduk..Bne teknik konusunda, diğer arkadaşlar içerik konularında büyük bir çaba göstererek hasta olana kadar çalıştırlar (oya ve ayşe ) Smile Ve bugünlere geldik bundan sonra daha iyi olacağına eminim dostluğumuz bakidir...
Bende hepinize tek tek teşekkür ederim...Ve özellikle ümit arkdaşıma özel teşekkürlerimi sunarım bu değerli arkadaşlarla beni tanıştırdığı için
http://caglar.benimforum.org
Phoenix_u
Tüm General
Tüm General
Phoenix_u

Erkek
Ruhsal Durumunuz : SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA Karisi10

MesajKonu: Geri: SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA   SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPerş. Eyl. 25, 2008 3:34 pm

Bir uyarı aldım geçenlerde...
Ümit sen yapmazdın böyle bir hata
Sen bunları unutmazdın
Sen hiçbir desteği teşekkürsüz bırakmazdın dedi...
Şaşırdım utandım sıkıldım
Ne yapmışımki dedim
Ve anlattı...
Tekrar utanç sıkıntıbastı içimi ama bu güne dek yazamadım bir türlü
Yukarıdaki yazımda unutmuşum bir dostumu, bir kardeşimi, hep yanımd olduğunu bildiğim dimdik bir yüreği unutmşum Sad
Hani insn bazen bahçesindeki ağaçları sayar
Ama sırtını dayadığı ağacı unutur symayı
sanırım bu da böyle oldu
Özür dilerim sandy
sandy
Prenses
Prenses
sandy

Kadın
Ruhsal Durumunuz : SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA Sarhos10

MesajKonu: Geri: SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA   SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPerş. Eyl. 25, 2008 4:42 pm

Very Happy teşekkürler ümit bida olmasın amaa ben sizleri unutuyomuyum Sad
BiLLuR
Admin
Admin
BiLLuR

Kadın
Ruhsal Durumunuz : SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA Cesur10

MesajKonu: Geri: SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA   SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPerş. Eyl. 25, 2008 4:59 pm

iiki varsınız yaaa..nerdn nereye..hepinizi çoooooooooook seviorm..sizle olmaktn keyıf alıyorm ..umarım herşe gönlunuzce olurr..
idealist
Yarbay
Yarbay
idealist

Kadın

MesajKonu: Geri: SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA   SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyPaz Kas. 30, 2008 1:15 am

Bir sitenin kuruluş hikayesi ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi.Heyecanla okudum.Şımarık ve İmpassive'i daha önce tanımama rağmen üyeliğim biraz geç oldu.Ama önemli değil güzel insanlar tanıyorum,birçok şey öğreniyorum burda.Bu siteye emeği geçen ve bu siteye gönlünü koyan herkese teşekkürler...
http://www.kpss10.com
janfeyz
Teğmen
Teğmen

Kadın
Ruhsal Durumunuz : SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA Delibo10

MesajKonu: Geri: SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA   SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA EmptyC.tesi Nis. 04, 2009 6:50 pm

ne demek gerek böle cesur sevgi dolu yüreklere bilmemki!!
ölesine azsınızki öylesinede sıcak ne mutluki bana bu koca yürekli gençleri tanıdım aranızda evladım olsun isterdim ,inanın isterdim..
Sevginin açmadığı o kadar çok kapı varki,bunu yaşıyarak öğrendim ben vede sizlere gıpta ettim dilerim bozulmazsınız ve dilerimçoğalırsınız yavrularım.. Shocked

SAMİMİ VE İÇTEN DUYGULARIMLA
1 sayfadaki 1 sayfası