TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_vote_lcapİnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_voting_barİnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_vote_lcapİnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_voting_barİnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_vote_lcap36%İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_vote_lcap0%İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_vote_lcap7%İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_vote_lcap0%İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_vote_lcap21%İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_vote_lcap7%İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_vote_lcap14%İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme

3 posters
YazarMesaj
şiirbaz67
Yarbay
Yarbay

Erkek
Ruhsal Durumunuz : İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme Hosgor10

İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme Empty
MesajKonu: İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme   İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyCuma Kas. 21, 2008 5:08 pm

müşteri:bu kazağın sarısı var mı
tezgahtar:yok efendim
müşteri:kırmızısı var mı
tezgahtar:yok efendim sadece mavisi var
müşteri:yeşili var mı peki
tezgahtar:malesef efendim
müşteri:yeşili mi var sadece
tezgahtar:evet efendim
müşteri:başka rengi yok mu yani
tezgahtar:hayır efendim yok
müşterieki bi görebilir miyim
tezgahtar:buyrun efendim
müşteri:kaç beden bu
tezgahtar:M beden efendim
müşteri:S beden var mı
tezgahtar:yok efendim
müşteri peki L beden var mı
tezgahtar:sadece bu beden kaldı efendim
müşteri:yok mu L beden
tezgahtar:kalmadı efendim
müşterieki ozaman bana bi S beden verin
tezgahtar:sadece M beden var efendim
müşteri: sadece o mu kaldı
tezgahtar:evet
müşteri:başka beden yok mu yani
tezgahtar:hayır efendim
müşteri:öyle mi peki o zaman kalsın hayırlı işler
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Okul nasıl gidio
iyi gidio
dersler nasıl gidio
iyi gidio
sınavlar nasıldı bakalım
iyiydi
notlar da iyi mi
iyi iyi
ne kadar iyi
iyi işte güsel
niye çok iyi çok güsel diil bakiim sen çalışmıon mu yoksa
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

garson:hoş geldiniz efendim
müşteri:hoş bulduk
garson:ne alırsınız efendim yiycek olarak
müşteri saolun bir şey yemicem
garson:tost hamburger döner?
müşteri:yok saolun bişey yemicem
garson: peki bişey içer misiniz?
müşteri:teşekkürler almıyım
garson:kola çay kahve meyva suyu
müşteri:içmicez dedik ya
garson:iyide kardeşim söğüt gölgesi mi burası? bişi yemion içmion ne geldin o zaman otur evinde
müşteri:bi arkadaşı mı bekliyom siparişi sonra vercem
BiLLuR
Admin
Admin
BiLLuR

Kadın
Ruhsal Durumunuz : İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme Cesur10

MesajKonu: Geri: İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme   İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyCuma Kas. 21, 2008 5:21 pm

Böyle müşteriler yüzünden istifa edilir yaaaa=))Bide hani hepsini bakarlar dağıtırlar bozarlar..Çıkarkende yaa kusura bakmayın biraz dağıttık ama derler ya:x Ohh insanın gel topla diyesi geliyor yaaa..=)Tskler çok hoştu..
şiirbaz67
Yarbay
Yarbay

Erkek
Ruhsal Durumunuz : İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme Hosgor10

MesajKonu: Geri: İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme   İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyCuma Kas. 21, 2008 7:42 pm

Kesinlikle tezgahtar olamam ben. Öyle dağıtacaklar kazaklar bir yanda bluzler badiler. Katil olduğum gündür.
Serap
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Serap

Kadın
Ruhsal Durumunuz : İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme Anlayi10

MesajKonu: Geri: İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme   İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme EmptyÇarş. Kas. 26, 2008 8:27 pm

Valla ben bunlara pek gülemedim gerildim valla bana böle müşteri gelecek dükkanı yıkarım kafasına valla

İnsanı Dumura Uğratan Diyaloglar, gel de delirme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» komik diyaloglar
» Adminleri Delirten Diyaloglar