TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
Bu aralar ben eski ben degilim EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
Bu aralar ben eski ben degilim EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
Bu aralar ben eski ben degilim EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
Bu aralar ben eski ben degilim I_vote_lcapBu aralar ben eski ben degilim I_voting_barBu aralar ben eski ben degilim I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
Bu aralar ben eski ben degilim I_vote_lcapBu aralar ben eski ben degilim I_voting_barBu aralar ben eski ben degilim I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
Bu aralar ben eski ben degilim I_vote_lcap36%Bu aralar ben eski ben degilim I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
Bu aralar ben eski ben degilim I_vote_lcap0%Bu aralar ben eski ben degilim I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
Bu aralar ben eski ben degilim I_vote_lcap7%Bu aralar ben eski ben degilim I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
Bu aralar ben eski ben degilim I_vote_lcap0%Bu aralar ben eski ben degilim I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
Bu aralar ben eski ben degilim I_vote_lcap21%Bu aralar ben eski ben degilim I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
Bu aralar ben eski ben degilim I_vote_lcap7%Bu aralar ben eski ben degilim I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
Bu aralar ben eski ben degilim I_vote_lcap14%Bu aralar ben eski ben degilim I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Bu aralar ben eski ben degilim

2 posters
YazarMesaj
sandy
Prenses
Prenses
sandy

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Bu aralar ben eski ben degilim Sarhos10

Bu aralar ben eski ben degilim Empty
MesajKonu: Bu aralar ben eski ben degilim   Bu aralar ben eski ben degilim EmptyPtsi Kas. 24, 2008 9:46 pm

,
Ne yedigim yemegin tadi var,Nede ictigim cayin,
Ne gulmem gercek ne aglamam
Ne konusmalarim anlamli nede bakislarim...
Bu aralar ben eski ben degilim ki!

Mesela eski ben simdikine gore;
Daha gulerdi gulumserdi...
Cilginliklar yapar,
Zaman ve sinir tanimazdi...
Sevgidigini sokagin ortasinda saatlerce oper,
O'nu alir uzaklara kacardi...

Ah ah!...
Bu aralar ben eski ben değilim ki!

Bir ucurumun kiyisindayim,
Atlamak ile kalmak arasinda didinip duruyorum,
Hep dusunce hep plan,
Uygun olan hicbirsey yok inan...

Bu aralar yolunda giden bir tek sensin...
Sen ve sevgimiz...
Ama kapilirsak sele biteriz,

Ah ah!

Son gunlerce hersey ters gidiyor,
Suclu ben miyim?
Yoksa hayat mi suclu?
O kadar cok kalabaliklarin icindeyim
Etrafin insanlarla dolu
Ama bir bilseler
Aslinda cok yanlizim...

Hicbirsey yapmak gelmiyor icimden,
Elime giysilerimi alip,
Kulagimda müzik sesiyle,
Ciplak ayaklarimla kosmak istiyorum
Olabildigince issiz yesilliklere
Olabildigince kacmak istiyorum
Herseyden kendimden...

Ya ne bileyim farkliyim bu aralar...
Eski ben degilim anla işte....

Yazan:Serkan Haciomeroglu
güleryüz
Özel Üye
Özel Üye
güleryüz

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Bu aralar ben eski ben degilim Anlayi10

MesajKonu: Geri: Bu aralar ben eski ben degilim   Bu aralar ben eski ben degilim EmptyPtsi Kas. 24, 2008 9:55 pm

Son gunlerde hersey ters gidiyor,
Suclu ben miyim?
Yoksa hayat mi suclu?
O kadar cok kalabaliklarin icindeyim
Etrafim insanlarla dolu
Ama bir bilseler
Aslindacokyanlizim güzeldi sandy tşkler
sandy
Prenses
Prenses
sandy

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Bu aralar ben eski ben degilim Sarhos10

MesajKonu: Geri: Bu aralar ben eski ben degilim   Bu aralar ben eski ben degilim EmptyPtsi Kas. 24, 2008 9:59 pm

Hicbirsey yapmak gelmiyor icimden,
Elime giysilerimi alip,
Kulagimda müzik sesiyle,
Ciplak ayaklarimla kosmak istiyorum
Olabildigince issiz yesilliklere
Olabildigince kacmak istiyorum
Herseyden kendimden...

Bu kısmını çok tuttum rica ederim güleryüz Smile

Bu aralar ben eski ben degilim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-