TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_vote_lcapForumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_voting_barForumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_vote_lcapForumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_voting_barForumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_vote_lcap36%Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_vote_lcap0%Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_vote_lcap7%Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_vote_lcap0%Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_vote_lcap21%Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_vote_lcap7%Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_vote_lcap14%Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :)

+4
BiLLuR
sandy
Mavis
Didi
8 posters
YazarMesaj
Didi
Zirvedeki Mod
Zirvedeki Mod
Didi

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) Kustah10

Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) Empty
MesajKonu: Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :)   Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyCuma Kas. 28, 2008 7:58 pm

Merhaba Sevgili Arkadaşlar,
28 Ağustos günü Çağlar "Abla üye olabilirsin" dedi ve butona bastık.Şaşkındım biraz heryer boştu,nasıl dolacaktı,kimler gelecek ve kalacaktı buna benzer bir çok soru vardı kafamda.
1 Eylül sabahı,okula gitmeden önce "sombahar" adlı ilk paylaşımı yaptım,keyiflenmiş bir de sigara yakmıştım kahvemin yanına bir kaç kez okuyurak mutlu oldum kendimce.
Sonra bir ay ,derken iki ay ve bugünde 3 ay doldu,bir mevsimi bitirdik forumda Smile Ne Mutlu Bize!!!
Bu süreçte başlangıçtan bu yana olan dostlar arkadaşlar zaten yanımızdaydılar ama forumda ilk kez tanıdıklarım da oldu.3 ayın sonunda Sevgili Güleryüz,Sepya ,maviş,tBB,ve canım Muzaffer de katıldı aramıza ve ben sizlerle forumda paylaşmaktan gerçekten çok mutluyum.Adını sayamadığım,radyoda ve forumda katkıları ve dostlukları ile bizlerle zaman ve emeğini paylaşan herkese teşekkür ederim.
Sombahar bitiyor ve kış başlıyor.Doğanın rengi,tarzı ve ruh hali değişiyor yavaş yavaş.karlı,yağmurlu fırtınalı ve bembeyaz bir mevsime çeyrek var Smile
"RÜZGAR NE KADAR SERT ESSE DE,ALIP GÖTÜRECEĞİ SADECE KAYADAKİ TOZDUR"
Hepinize tüm paylaşımlarınız ve dostluğunuz için teşekkür ederim,Yürekleriniz üşümesin ve sevgisiz kalmasın.
Sevgi ve saygılarımla nice güzel paylaşımlar dilerim.
AYŞE
Mavis
Moderatör
Moderatör
Mavis

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) Ssstt10

MesajKonu: Geri: Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :)   Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyCuma Kas. 28, 2008 8:15 pm

Ne güzel şeyler yazmışsın Ayşe abla .İyiki kurmuşsunuz bu forumu tanışmışız sizlerle yeni dostluklar kurmuşuz.Bir çok şey paylaşmışız.Sizlerle olmaktan çok mutluyum uzun yıllar beraber olabilmemizi diliyorum.Forumun kurulmasında, bu günlere gelmesinde emeği olan herkeze teşekkür ediyorum.Hep birlikte nice aylara inşallah I love you
sandy
Prenses
Prenses
sandy

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) Sarhos10

MesajKonu: Geri: Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :)   Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyCuma Kas. 28, 2008 9:43 pm

bu forumu kurup bizleri bir araya toplayıp dostluğu paylaşmayı sevgiyi gösterdiğiniz için biz teşekkür ederiz.Burda paylaşmanın gzlliğini yaşıyoruz sahiplenmeyi kızsakta kalıp dinlemeyi öğreniyoruz daha nice yıllara olsun
BiLLuR
Admin
Admin
BiLLuR

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) Cesur10

MesajKonu: Geri: Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :)   Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyCuma Kas. 28, 2008 10:21 pm

Herkese selamm..
Kendimi sansLı görüyorum..Çünkü, etkinLikleri seven ßir insanım..ßuraya üye oLduğumda ne iLe karşıLaşacağımı tam olarak ßiLmiyordum..Ama aßLamında dediği gißi üç ay gißi ßir zaman diLiminde ßurda çok güzeL etkinLikLer gördüm..ßenide çeken bu oLdu..ßu forum herkesin kendinden ßişeyler ßuLabiLeceği ßir yer..Eminim değiL ayLar senelere imza atıcaz hep ßirLikte..
ßu ortamı bizlere sağLadıkLarı için foruma emeği geçen herkese tsk ederim..
güleryüz
Özel Üye
Özel Üye
güleryüz

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) Anlayi10

MesajKonu: Geri: Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :)   Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyC.tesi Kas. 29, 2008 1:34 am

merhaba arkadaşlar...Ayşe abla çok güzel yazmışsın.bende sizlerle beraber olmaktan çok mutluyum iyiki tanıdım sizleri iyiki bende varım bu güzel ortamda bütün arkadaşlara formu kurmada emeği geçen herkese tşk ederim nice aylara ve daha nice senelere inşallah
Ekselanss
Moderatör
Moderatör
Ekselanss

Erkek
Ruhsal Durumunuz : Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) Canli10

MesajKonu: Geri: Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :)   Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyC.tesi Kas. 29, 2008 1:38 am

Herkese selamlar bizler bu forumu kurmadan önce cok tatlı ve güzel insanlarla tanıştık ve belli bizaman için de birbirimiz tanıdık ve bu şeker insanlarla belli biyola girdik bunun sonucunda bebeğimiz gibi gördüğümüz ve deyer verdiğimiz bu forumun oluşumuna girildi evet bu yola gireli tam olarak 3 ay oldu ve bu zaman zarfı içinde cok dyerli dostlarımız ve yeni arkadaşalarımızda oldu bölece forumumuzda büyümeye ve genişlemeye başladı bununla birlikte cocuğumuz kadar deyer verdiğimiz formumuz ve ailemiz genişlemeye başladı forumun kurulmasında emeği gecen ve katkıları bulunan tüm arkadaşlarımı içtenlikle selamlar saygı sevgilerimi belirtmek isterim sevgili büyüklerim ve kücüklerim iyiki varsınız ve iyiki aramızdasınız sizlerle niçe aylara ve senelere birlikte olma dileklerimi belirtmek isterim saygılarımla
ekselanssssssss
Phoenix_u
Tüm General
Tüm General
Phoenix_u

Erkek
Ruhsal Durumunuz : Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) Karisi10

MesajKonu: Geri: Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :)   Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyC.tesi Kas. 29, 2008 10:01 pm

3 Ay...
146 Üye...
2800'ün üzerinde ziyaret (Ziyaretler ip adresi üzerinden takip edildiğinden bir kullanıcının aynı gün birden fazla ziyaret etmesi bu toplam içinde 1 ziyaret olarak gözükmektedir)
8000'in üzerinde mesaj...

Bunlar rakamlar. Elle tutulur, gözle görülür veriler
Birde rakamlarla ifade edilemeyecek değerler var ki işte bunlar benim için çok daha kıymetli.

Eski dostların yeni yönlerini tanıdım
Yeni dostları tanıdım
Bu foruma girmekler ben bana çok şey kattım.
Umarım sizlerde böyle düşünüyorsunuzdur.
SiMaRiK
SiteSahibi
SiteSahibi
SiMaRiK

Erkek
Ruhsal Durumunuz : Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) Hosgor10

MesajKonu: Geri: Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :)   Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :) EmptyPaz Kas. 30, 2008 2:00 am

Resmen KADERİM değişti bu forumla.İnşallah hayırlara vesile olur..Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler...
http://caglar.benimforum.org

Forumda 3. ayımızı kutluyorum,nice aylara ve yıllara :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forumda evlilik.....