TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_vote_lcapßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_voting_barßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_vote_lcapßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_voting_barßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_vote_lcap36%ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_vote_lcap0%ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_vote_lcap7%ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_vote_lcap0%ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_vote_lcap21%ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_vote_lcap7%ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_vote_lcap14%ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr)

4 posters
YazarMesaj
BiLLuR
Admin
Admin
BiLLuR

Kadın
Ruhsal Durumunuz : ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) Cesur10

ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) Empty
MesajKonu: ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr)   ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyC.tesi Kas. 29, 2008 3:58 pm

WordPerfect'in yardim hattinda banda alinmis bir telefon
konusmasi.

Bu konusma sonrasi helpdesk elemani isinden
kovuluyor. Kovulduktan sonra da sirketi kendisini
"Gerekçesiz" isten çikardigi için mahkemeye veriyor.

Iste Telefon Konusmasi :

- Yardim hatti, buyrun, nasil yardimci olabilirim?
- Bir sorunum var.
- Nasil bir sorun?
- Yazi yaziyordum, birden bütün kelimeler gitti?
- Gitti mi?
- Yok oldu!
- Ekranda su anda ne görüyorsunuz?
- Hiç bir sey.
- Hiç bir sey mi?
- Yazdigim hiç bir sey ekrana çikmiyor.
- Hala Wordperfect programinda misiniz yoksa
programdan çiktiniz mi?
- Bunu nereden bileyim?
- Ekranda bir "C" harfi görüyor musunuz?
- Bir "hece" mi...
- Bos verin. Ekranda yanip sönen bir çizgi var mi?
- Söyledim ya hiç bir sey yazmiyor.
- Monitör üstünde yanan bir lamba var mi?
- Monitör ne?
- Ekrani olan yer, televizyon gibi... Çalistigini
gösteren küçük bir lamba var mi?
- Bilmiyorum.
- Monitörün arkasina bakin, oraya bir elektrik kablosu
giriyor olmasi lazim. Görebiliyor musunuz?
- Evet.
- Harika, o kabloyu takip edin duvarda elektrige bagli
mi bana söyleyin.
- Bagli
- Harika. Monitörün arkasina bakinca bagli olan tek
kablo mu gördünüz, yoksa iki tane mi?
- Görmedim.
- Tekrar bakar misiniz, ikinci bir kablonun da bagli
olmasi lazim.
- Evet buldum.
- Tamam, simdi onu takip edin bilgisayara bagli mi
diye bakin.
- Kabloya ulasamiyorum.
- Ulasmayin, bagli mi diye bakabilir misiniz?
- Olmuyor.
- Bir seyden destek alip egilip bilgisayarin arkasina
baksaniz....
- Egilmek dert degil, karanlik oldugu için
bakamiyorum.
- Karanlik?
- Ofisin isiklari kapali, pencereden gelen isik
yetmiyor.
- Ofisin isiklarini yakin.
- Yanmaz.
- Neden?
- Elektrikler kesik.
- Elektrikler mi kesik. Tanrim...!(kisa bir sessizlik)
Bilgisayarin kutusu, kitaplari herseyi duruyor mu?
- Evet dolapta.
- Simdi bilgisayari sökün , aynen aldiginizdaki gibi
paketleyin ve aldiginiz dükkana iade edin.
- Durum bu kadar kötü mu?
- Korkarim öyle!
- Peki tamam. Onlara ne diyecegim?
- "Ben bilgisayar kullanamayacak kadar aptalim"
diyeceksiniz...
Phoenix_u
Tüm General
Tüm General
Phoenix_u

Erkek
Ruhsal Durumunuz : ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) Karisi10

MesajKonu: Geri: ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr)   ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyC.tesi Kas. 29, 2008 5:42 pm

Benzer bir durumu 1987 senesinde bir bilgisayar şirketinde pazarlama müdürü olarak çalışırken bende yaşamıştım.
İnsanın çıldırası geliyor
sandy
Prenses
Prenses
sandy

Kadın
Ruhsal Durumunuz : ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) Sarhos10

MesajKonu: Geri: ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr)   ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyC.tesi Kas. 29, 2008 8:37 pm

"Ben bilgisayar kullanamayacak kadar aptalim"
diyeceksiniz...
harika yaaaaaaaaaaa
ben bi itirafta bulunayım bilgisayar ilk eve geldiğinde bende fazla bilmezdim internet bağlandığında ilk okeye girdiğimde biri bana yazarsa ben ona nsl cvp verecem entere nsl basıp yolluyacam derdim
BiLLuR
Admin
Admin
BiLLuR

Kadın
Ruhsal Durumunuz : ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) Cesur10

MesajKonu: Geri: ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr)   ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyC.tesi Kas. 29, 2008 8:46 pm

Hahhaha anlatmıştın biraraya geldiğimizde..Hatırlıyorum..Hatta okeydeki insanlar hakkındada düşüncelerin vardıSmile))))hahahhaha
Serap
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Serap

Kadın
Ruhsal Durumunuz : ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) Anlayi10

MesajKonu: Geri: ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr)   ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr) EmptyPaz Kas. 30, 2008 2:39 am

hahhahah
bayıldım ya

ßiLgisayar acemisi(bu kadar olurrrr)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu Kadar Sevebilir Misiniz?