TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_vote_lcap(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_voting_bar(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_vote_lcap(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_voting_bar(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_vote_lcap36%(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_vote_lcap0%(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_vote_lcap7%(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_vote_lcap0%(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_vote_lcap21%(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_vote_lcap7%(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_vote_lcap14%(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere

YazarMesaj
.Climbed.
Tuğ General
Tuğ General
.Climbed.

Erkek
Ruhsal Durumunuz : (okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere Anlayi10

(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere Empty
MesajKonu: (okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere   (okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere EmptyPaz Ara. 28, 2008 8:44 pm

Stil
Öğretmen öğrencilere soru soruyor:
- "Ağaçta 7 kuş var. Avcı ateş ediyor, 3 tanesini vuruyor. Ağaçta kaç kuş kaldı?"
Biri cevap veriyor:
- "4 kuş kalır."
Başka bir çocuk da hemen atılır:
- "Hayır öğretmenim ateş edince bütün kuşlar uçar, ağaçta hiç kuş kalmaz..."
Öğretmen bunun üzerine:
- "Cevap yanlış ama stilini sevdim", der.
Çocuk buna karşılık verir:
- "Öğretmenim, ben de bir soru sormak istiyorum... Karşıdan 3 bayan geliyor, ellerinde dondurma var. Biri yalayarak yiyor, biri emerek, biri de ısırarak... Bu bayanlardan hangisi evlidir?"
Öğretmen düşünüyor, düşünüyor...
- "Emerek yiyen evlidir", diyor...
Çocuk cevap veriyor:
- "Hayır öğretmenim, parmağında alyansı olan... Ama ben de sizin stilinizi sevdim.."

Şoför olurdum
Ali okula yazılacakmış. Ama çok fırlama bir çocuk olduğundan babası bazı önlemler almaya karar vermiş ve okuldaki öğretmenine ve diğer öğretmenlere durumu anlatmış. Sıra servis şoförüne gelmiş. Servis şoförüne oğlunun ne kadar fırlama olduğunu anlatmış. Şoför hiç oralı olmamış içinden, "ufacık çocuk ne kadar fırlama olabilir ki?" demiş...

Okul günü gelmiş ve Ali alınması gereken yerden servise binmiş. Yolculuğun ilk başlarında sakin sakin oturan Ali daha sonra şoförün yanına gelerek "amca benim annem tavuk babam horoz olsaydı ben civciv olurdum değil mi?" demiş. Şoför:
- "Evet yavrum, şimdi geç yerine otur" demiş.
Biraz sonra Ali yine şoförün yanına giderek "amca benim annem inek babam boğa olsaydı ben buzağı olurdum değil mi?" demiş. Şoför biraz sinirli:
- "Evet, şimdi git yerine otur", demiş. Biraz sonra Ali yine şoförün yanına gelerek "amca benim annem" demeye kalmadan şoför Ali'ye "ben sana bir soru soracağım" demiş ve ardından "senin annen ****** baban :-):-):-):-):-):-):-):-) olsaydı sen ne olurdun bakayım?" demiş.
Ali sırıtarak cevap vermiş:
- "ŞOFÖR".

Kısa kelime
Dilbilgisi dersinde ögretmen:
"Sarı saçlı kız elleri pencerenin pervazına dayalı halde dışarı baktı ve güldü." cümlesini kim bana kısaltıp söyler?" diye sorunca, Temel;hemen ayaga kalkar ve söyle der:
- Orospi

Peltek
Çocuk peltekmiş. Okulda öğretmeni tahtaya 'kedi şu sütü iç' yazmış. Öğretmeni çocuğu tahtaya kaldırıp yazıyı okumasını istemiş.
Çocuk: 'tedi tu tütü it'demiş.
Öğretmeni doğru okumasını istemiş
Çocuk tekrar 'tedi tu tütü it'demiş.
Öğretmen sinirlenmiş doğru okusana demiş.
Çocuk: 'Anatını tittiminin tedisi ittene tu tütü'demiş

(mutlaka okuyan olmuştur ama ben bi yaziim dedim)

Senin Yaşındayken
Baba çocuğuna :
"Oğlum, ****** senin yaşındayken sınıfının birincisiydi." demiş.
Çocuk da babasına :
"Senin yaşındayken de Cumhurbaskanıydı."

Geri Zekâlı
Okula yeni gelen öğretmen ilk dersinde öğrencilere ilginç bir cağrğda bulunmuş:
- Kendini geri zekâli hisseden varsa ayağa kalksin...
Sınıfta çıt yok. Nihayet biri kalkmış:
- Sen kendini geri zekâlı mı hissediyorsun? demiş hocası.
- Hayır, demiş çocuk, ama sizin tek başına ayakta kalmanıza gönlüm razı
olmadı da...

Öğretmen Uyuyakalınca
Öğretmen sınıfta uyuyakalmıştı. Uyanınca hatasını örtbas etmek için, rüyalar ülkesinin kralıyla randevum vardı, dedi.
Ertesi gün uyuyakalan bir öğrenciyi sopayla uyandırıp:
- Sınıfata nasıl uyursun, diye bağırdı.
Öğrenci de kendini savundu:
- Benim de rüyalar ülkesi kralıyla randevum vardı.
Öğretmen, kralın ne dediğini sordu.
Öğrenci cevapladı:
- Kral, ben sizin öğretmeninizi dün hiç görmedim, dedi!..

« Son Düzenleme: 23

(okul fıkraları)ölmekten gülmek isteyenlere
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-