TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
Bir Tanecik Ablamız... EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
Bir Tanecik Ablamız... EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
Bir Tanecik Ablamız... EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
Bir Tanecik Ablamız... EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
Bir Tanecik Ablamız... EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
Bir Tanecik Ablamız... EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bir Tanecik Ablamız... EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
Bir Tanecik Ablamız... EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
Bir Tanecik Ablamız... EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
Bir Tanecik Ablamız... EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
Bir Tanecik Ablamız... EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
Bir Tanecik Ablamız... EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
Bir Tanecik Ablamız... EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
Bir Tanecik Ablamız... EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
Bir Tanecik Ablamız... EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
Bir Tanecik Ablamız... EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
Bir Tanecik Ablamız... EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
Bir Tanecik Ablamız... EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
Bir Tanecik Ablamız... EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
Bir Tanecik Ablamız... EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
Bir Tanecik Ablamız... EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
Bir Tanecik Ablamız... EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Bir Tanecik Ablamız... EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
Bir Tanecik Ablamız... EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
Bir Tanecik Ablamız... EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
Bir Tanecik Ablamız... I_vote_lcapBir Tanecik Ablamız... I_voting_barBir Tanecik Ablamız... I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
Bir Tanecik Ablamız... I_vote_lcapBir Tanecik Ablamız... I_voting_barBir Tanecik Ablamız... I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
Bir Tanecik Ablamız... I_vote_lcap36%Bir Tanecik Ablamız... I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
Bir Tanecik Ablamız... I_vote_lcap0%Bir Tanecik Ablamız... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
Bir Tanecik Ablamız... I_vote_lcap7%Bir Tanecik Ablamız... I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
Bir Tanecik Ablamız... I_vote_lcap0%Bir Tanecik Ablamız... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
Bir Tanecik Ablamız... I_vote_lcap21%Bir Tanecik Ablamız... I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
 7% [ 1 ]
Uçmak
Bir Tanecik Ablamız... I_vote_lcap14%Bir Tanecik Ablamız... I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Bir Tanecik Ablamız...

+7
güleryüz
SiMaRiK
Phoenix_u
BiLLuR
Serap
SEPYA
Mavis
11 posters
YazarMesaj
Mavis
Moderatör
Moderatör
Mavis

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Bir Tanecik Ablamız... Ssstt10

Bir Tanecik Ablamız... Empty
MesajKonu: Bir Tanecik Ablamız...   Bir Tanecik Ablamız... EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 5:46 pm

Merhaba Arkadaşlar
Bu haftaki konuğumuz forumumuzun Didi'si ,hepimizi bir abla sıcaklığıyla kucaklayan ,Ümit ağabeyimizin Hayat'ı aynı zamanda bir eğitimci olan Ayşe Abla.Yüz yüze görüşmesekte bende bıraktığı izlenim; sıcak kanlı,yardım sever,mantıklı,konulara bakış açısı ve yorumları ile her zaman bilgilerinden faydalanabileceğimiz değerli bir insan.Sevgili Ayşe Ablamıza samimiyetle duygularını ifade ettiği,bizimle düşüncelerini paylaştığı için teşekkür ediyorum.

Özgür:Hoş geldin ablacım beni kırmayıp röportajı kabul ettiğin ve zaman ayırdığın için teşekkür ederim.
Ayşe:Sağol Özgürcüm,ben aslında çok şaşırdım.Beklediğim bir şey değildi bu kadar kısa zamanda röportajına konuk olmak.Dökülecek mi yani içimizdeki herşey bu sorularla Very Happy kusura bakmasın kimse hazırlıksız yakaladın beni,makyözüm kostümcüm gelemedi.Ev halimle,pijamamla karşınıza çıktım ama samimiyetinize inanıyorum.
Özgür:Ne demek ablacım sen her halinle güzelsin yalnız söylemeden geçemiyeceğim gaffur pijamaların çok hoşş k12
Ayşe:Rica ederim benim pijamalarım saten,gaffurun pijamaları sümerbank patiskasından. bounce
Özgür:Çoğumuz seni az çok tanıyoruz ama Ayşe ablamızı bir de kendi ağzından dinliyelim.Nasıl biridir Ayşe ,neler yapar ve nelerden hoşlanır?
Ayşe:Aslında ben pek kendimi anlatmayı seven bir insan değilimdir anlatanlardan da pek haz etmem ama kısaca dostlarımla birlikte zaman geçirmekten,goblen,puzzle ve örgüden hoşlanan,evde zaman geçirmekten keyif alan bir insanım.
Özgür:Peki ya kişiliğin ondan bahsetsen biraz.
Ayşe:Dobra,zaman zaman küstah, cesur,sadık ve inatçı.
Özgür:Forum hayatına nasıl dahil oldu ?
Ayşe:Uzantılar beni de buraya taşıdı.Ümit'in Çağlarla tanışması ,Çağlarla abla kardeş olmamız ve sohbetlerimiz sonra Çağların bu toplumsal harekete kalkışması beni de buraya taşıdı.Virüs böyle girdi kanıma yani. Wink ama sanırım Çağlar bu virüsün panzehirini buldu ki pek takılmıyor bu aralar.Ben yinede virüsden memnunum umarım panzehiri piyasaya sürmez. k11
Özgür:Nickin neden Didi bir anlamı varmı?
Ayşe:İyi bari sen en azından Fenerbahçelimisin diye sormadın:) Fenerbahçeli Didi den geldiğini sanan çok insan oldu.Ruhumda biraz çingenelerin hayatına merak var sanırım,konar göçer hayatlar,mülkiyetsizlik,doğanın sundukları ve bir de "Çingeneler Zamanı" ki bu film beni çok etkileyen bir filmdir.Onlardan esinlenerek balkan çingenlerinin kendi aralarında sıkı,sağlam dost olarak adlandırdıkları DİDİ ,uzun zamandır kullandığım tek nickim oldu.
Özgür:Forumda yazılarına en çok güldüğün,konularıyla seni en çok düşündüren ve en beğenmedin üyeler kimlerdir?
Ayşe:En çok güldüğüm biricik kankam Kurtuluş(Blackinblue) dur.Reelde de görüştüğümüz için kurtuluşun muzipliklerine zaman zaman çok gülüyorum.Onun ne kadar umarsız ve net olduğunu bildiğim için samimiyetinden kaynaklanan yazılarına çok gülüyorum.Mesela hala aklıma geldikçe senin moderatör yardımcısı olmanla ilgili başlık rüyasına giriyormuş ya buna gülüyorum. k18 En çok düşündüren Sepyanın yazıları,en beğenmediğim ise Matraks.
Özgür:Şimdiye kadar çokk sinir olduğun banlamak için can attığın bir üye oldumu?
Ayşe:Evet Matraksı banlamayı çok istedim.
Özgür:Modayı takip eder misin Ayşe abla?
Ayşe:Valla hiç işim olmaz.
Özgür:Fobilerin ve takıntıların var mıdır?
Ayşe:Fobim fare,klasik kadın fobisi belki de ama iykkkk oluyorum.Bunun üstesinden gelmek için hala Tom ve Jerry seyrederim ama ne mümkünnn.Takıntım da kahve içtiğim fincan ya da kupaların inceliği bir de duvardaki çerçevelerin simetrisi,hıı bir de Ümit lol!
Özgür:En istikrarlı olduğun konu nedir?
Ayşe:Doğru bildiğim şeylerde kolay geri adım atmam,mutfakta çok istikrarlı bulurum bir de kendimi.
Özgür:Hayatta en çok neye yada nelere kıymet verirsin?
Ayşe:Samimiyet yani içtenlik,iyi niyet,dostluk
Özgür:İçinde ukde kalan bir şey var mı?
Ayşe:Hayatımın, 40 yıllık yaşamımın herhangi bir zamanında 0 beden olabilmeyi isterdim.Bu da çok önemli değil aslında.Yok sanırım.
Özgür:En çok neyi yada kimi özlersin Ayşe ablacım?
Ayşe:Rahmetli babamı 5 yaşında iken kaybettim pek tanıyamadığım için çok isterdim baba kız olabilmeyi,annem canım benim,adanada onu çok özlüyorum .Bir de sezen aksu'nun "Eskidendi" adlı şarkısında adı gecen herşeyi özlüyorum.
Özgür:Çok üzgün ve moralsiz olduğunda ne yapsın ablacım?
Ayşe:Kozama çekilirim Özgür k1
Özgür:Öğretmenlik hayalindeki meslek mi?Şartlar mı belirledi mesleğini?
Ayşe:Kesinlikle hayalimdeki meslekdi ve gururla söyleyebilirim ki BEN belirledim mesleğimi .
Özgür:Bu güne kadar aldığın kullanmaya bile kıyamadığın en değerli hediye nedir?
Ayşe: Kullanmaya değil ama hala sakladığım şeylerdir Ümit'in aldığı hediyelere eklediği kartlar ve küçük notlar I love you
Özgür:Kolay bağışlar mısın?Yoksa kin tutar mısın?(Hayır yani bilelimde ona göre ayağımızı denk atalım k2 )
Ayşe: k19 İlahi Özgür,sen yine de rahat ol adımlarında...anneler hain olmaz.Aslında kırgınlık ve dargınlık olmasın dıye sabrımı ve şartları zorlarım sonuna kadar,ama bıçak dayanmışsa kemiğime silerim .Kin tutmam,ama yapılan hainliği de unutmam.Hainlik diyorum ama bu önemli ,hata değil bu kelime hainlik. k29
Özgür:Geçmişte yaşasaydın kim olmak isterdin?
Ayşe:Hiç düşünmedin,kimseye de özenmedim ama Sezen Aksu şarkılarına hep imrendim.O kadar başarılı söz yazabilmek isterdim ne yalan söyleyeyim k23
Özgür:Çılgın mısın?Nereye kadar sınırlıdır bu çılgınlık?
Ayşe:Çılgınlık,aslında bana pek yakın değil artık.Üniversite yıllarımda ve son 10 yıla kadar oldukça çılgındım ama sanırım duruldum .Hayat evcillştirdi beni.:)ahhh ahhhh Ümite uydum,çılgınlıklarımı unuttum Sleep
Özgür: Asla bana bunları yaptıramazlar dediğin ,hayatında belirlediğin değişmez sınırların var mı?
Ayşe:Olmaz mııı affraid zorla bana hiç bir şey yaptıramazsınız,yapılsa da ondan gelecek faydaya inanmam.insanları satmam,onurumdan taviz vermem,yalakalık yapmam.sevmezken sever gibi görünemem.Maskelerim yoktur yani. Wink
Özgür:Kıskanç mısındır?
Ayşe:Kimi ve neyi kıskanacağım ya da imreneceğimle alakalıdır sanırım.İmrendiğim şeyler olur ama takdir ederim ,özenirim . Ama huysuzluk ya da mutsuzluk yaratan kıskançlıklarım yoktur.
Özgür:Tabii bu soruda asıl merak ettiğim eşini kıskanırmısın dı?Eğer kıskanırsan bunda sınırın nedir?Direk dalarmısın Ümit abiye k20
Ayşe:Hayır kıskanmam yaaa korkar benden k19 şaka şaka
ya yok bizim hayatımızda öyle kavramlar
Özgür:Ümit ağabeyle nasıl tanıştınız?
Ayşe: I love you biz ümitle nette tanıştık özgür,icq da.önce dost olduk sonra birlikte yaşlanmaya karar verdik.
Özgür:Ayyy ayyy bu konuyu biraz açalım merak ederimm ben Ümit abi seni tavlarken nasıl taktikler uygulamış öğrenelim. k36
Ayşe:Tanışma kısmımızda da biz zaten bı arkadaş vesilesi ile tanıştık nette,sonra bir yıl bir dostluğumuz oldu daha sonra bı kaybettik birbirimizi sonra yeniden bulduk,ümit o zamandan beri benim phoeniximdir
o arada da ya didi biz evlensek nasıl olurdu dedi ,bende sacmalama o nasıl teklif böyle dedim ama oldu işte ve biz evlendik k20
Özgür:Eş olarak birbirinize çok zıt yönleriniz var mı?
Ayşe:Evet var.Ümit yemek yemeyi pek sevmez ama ben yapmayı da yemeyi de yedirmeyi de çok severim.Buyrun gelin sizleri de bekleriz. flower
Özgür:Romantizimle aran nasıl?Jestler yapar mısın ,sana yapılmasını severmisin?
Ayşe:Romantik olduğum zamanlar vardır,jestler elbette yaparım yapılması da pek çok insan gibi hoş olur .Kim bu soruya sevmem der ki drunken ama Ümit te dahil ben erkeklerin başka bir gezegenden dünyaya nükleer serpinti olarak bırakıldığını düünüyorum k2 bir erkek çıksın forumdan desin ki bana ben bir akşam evin kapısından itibaren eşimin yürüyeceği yollara güller serptim,mumlar ve kırmızı şarapla özenle hazırlanmış bir masa kurdum eve de kemancı getirdim... kaldı mı böyle erkekler bilemiyorum.En azından forumda ya da benim çevremde yok,arkadaşlarımın da eşi öyle değiller. kk
Özgür:Ümit Ağabey romantikmidir?(Bu soru Ümit ağabeyin pek hoşuna gitmeyecek)
Ayşe:Ümit romantik değildir asla değildi yani başta romantikdi sonradan değişti diyemem.Ama jestleri ve zarif süprizleri vardır. Cool yok yok o son derece kanıksamış ve kabul etmiş durumda sen ona da sorarsın onun cevabı çok nettir bu konuda k24
Özgür:Hanımlar bazı ev işlerinden hiç haz etmez mesela ben cam silmeye ve ütü yapmaya ifrit olurum.Seninde gıcık olduğun ev işleri varmıdır?
Ayşe:Banyo temizlemekten nefret ediyorum bir de ütüden tabiki Smile Ümit sana bir Moldovyalı lazım diyor,bence de haklı.
Özgür:Oyyy Ümitt abi çok düşünceli yaww k17
Özgür:Bazı renkler söyleyeceğim sana ne ifade ettiğini söylemisin lütfen?Kırmızı,yeşil,mavi,siyah,beyaz.
Ayşe:kırmızı-bayrak,yeşil-sardunyalarım,mavi-gökyüzü,siyah-beyaz: beşiktaş Smile
Özgür:Küçükken nasıl bir çocukmuşsun ablacım?
Ayşe:Yaramaz,zillere basıp kaçan,balkondan aşağıya su dolu poşetler atan:) erkek çocukların misketlerini alıp kaçan.Bebeklerle oynamazdım normal kız çocukları gibi.
Özgür:İlk aşk kaç yaşındaydı,adını hatırlıyor musun?
Ayşe:Orta okulda türkçe öğretmenimi çok severdim,sanırdım ki öğretmenime sevgimden oğlunu da sevmeye mecburdum,çocuk aklı işte bounce adı Erkandı.güldürdün beni özgür yaaaa,amma komik düşünmüşüm. k19
Özgür:Yoksa sen bu aşkın etkisiylemi öğretmen oldun k33
Ayşe:Hayır ,öğretmenlik kanıma lise deki ing öğretmenim vasıtasıyla girdi .Hayrandım Deniz öğretmenime idolümdü benim.Kulakları Çınlasın.
Özgür:Şimdiye kadar izleyip çok beğendiğin ,tekrar tekrar izlerim dediğin bir film var mı?
Ayşe:Evet olmaz mı hem de bir kaç tane var,"Çingeneler Zamanı",Bridget Jones'un Günlüğü,Dört Nikah Bir Cenaze,Kızarmış Yeşil Domatesler .Çok sevdiğim filmler.
Özgür:Hiçbir öğrencine vurdun mu?
Ayşe:Evet,vurdum.Ahlaksızlığa tahammülüm yok.
Özgür:Kolay ağlar mısın?Yoksa gözyaşlarını saklar mısın?
Ayşe:Ooo,hem de çok kolay ağlarım,sulu gözüm biraz.sevinirim ağlarım,29 ekimlerde ağlarım,10 kasımlarda,film izler ağlarım.Saklayamam hayattaa. k1
Özgür:Duyduğunda seni alıp götüren şarkılar var mı?
Ayşe:Genelde Sezen şakıları alıp götürür beni,Eskidendi,Yine mi Güzeliz Yine mi Çiçek,son Sardunyalar.
Özgür:Gelecekle ilgili planların,hedeflerin nelerdir ablacım?
Ayşe:Valla Özgürcüm,bir öğretmenin alabileceği ulaşabileceği tüm hedeflere ulaştım,mesleki açıdan bir planım yok.Geri kalan tek şey sağlık ve huzur,belki nasip olursa emekli olunca ümitle bir sahil kasabasına yerleşmek istiyoruz .Ben çiçek ve sebze yetiştirmek istiyorum,ümitte kucağında dizüstü bilgisayarla yaşlı bir dj olarak yayın yapar artık size.Kısacası pek plan yapmıyoruz çünkü hayat bu pamuk ipliği yani.Kısmet olursa bakalım artık sunny
Özgür:Duyduğuma göre Ümit ağabeyime hiç el kaldırmaz ,merdaneyi tercih edermişsin.Neden uçan tekme,oklava değil de merdane?
Ayşe: k18 tamamen yanlış imaj,bu lafta yapıştı kaldı bana.Yapıştıranlar da yine erkekler ama .... k29
Özgür:Yalnız bu haberi fısıltı gazetesine uçuran Ümit abi bilemiyorummm yaniiii k20
Ayşe:Yav hayatta inanmam o bu geyikten hoşlanır ve güler ama işin aslı böyle değil.Ben biraz hayt huytum ya ,belki sivri diili desek daha iyi,oradan kaldı bu merdane elimde. Hani bazı eşler birbirlerinin gölgesinde hareket ederler yaaa
bizim Ümitle ilişkilerimiz ve tavırlarımız bağımsızdır,yani onun sevdiğini ben severim diye bir şey yok,onun sevdiğinden ben hoşlanmayabilirim dolayısıyla biz tavırlarımız karı koca birlikte almayız,keni doğrularımızı yaşarız.Bu da evlilkte ben sen ve biz örgüsüdür bize göre ki ben bundan hoşnutum.Ortak yaşamımızda biz oluruz ama senle diyaloğumda sen ve ben oluruz Ümit olmaz

aaaa!!!!! bitmiş alışmıştım oysa sorulara k32

Evettt bu haftalıkta bu kadar ben şahsım adına çokk keyif aldım Ayşe ablanın sohbetinden.Düşüncelerinden,hayata bakışından dip notlar çıkardım.Sizinde keyifle okuyacağınızı umut ediyorum.Şimdiden hepinize yorumlarınız için teşekkür ediyorum.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Tanecik Ablamız...   Bir Tanecik Ablamız... EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 6:05 pm

Tebrik ediyorum, çok güzel bir sohbet olmuş diyebilirim ancak buna k10

henüz çok yeni olduğum bu paltformda sizleri tanımam için bulunmaz bir fırsat doğrusu...devamını sabırla bekleyeceğim..

ayşe...tanıştığımıza memnun oldum

Smile
SEPYA
Moderatör
Moderatör
SEPYA

Kadın

MesajKonu: Geri: Bir Tanecik Ablamız...   Bir Tanecik Ablamız... EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 6:20 pm

sevgili maviş
didi yi
sevgili ayşe yi bize tanıttığın için çok tskr ler
emeğine sağlık

çok güzel bir roportaj olmuş
sorular güzel
cevaplar samimi ve dürüst

tebrik ediyorum

Serap
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Serap

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Bir Tanecik Ablamız... Anlayi10

MesajKonu: Geri: Bir Tanecik Ablamız...   Bir Tanecik Ablamız... EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 6:31 pm

Mavişim gene dmktürmüşsün sayende Ayşe ablamı bir kez daha tanıdım .Ayşe ablacım sanada tşkrlr böle içten cvp ların için seni çok seviyorum Very Happy
BiLLuR
Admin
Admin
BiLLuR

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Bir Tanecik Ablamız... Cesur10

MesajKonu: Geri: Bir Tanecik Ablamız...   Bir Tanecik Ablamız... EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 6:35 pm

ÖyLe hoşuma gittiki Ayşe aßLamın samimiyeti ,sıcakLığı ve nazar ßoncuğumun soruLarı..
Ayşe aßLam işte ßu yaaa..VarLığınLa yokLuğunLa sen ßir harikasın...
ßiLmediğim ne kadar şey varmış yaaa gerçekten süperdiii emeğinize sağLık..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Tanecik Ablamız...   Bir Tanecik Ablamız... EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 6:45 pm

ben ayşeyi seviyorum afro
Phoenix_u
Tüm General
Tüm General
Phoenix_u

Erkek
Ruhsal Durumunuz : Bir Tanecik Ablamız... Karisi10

MesajKonu: Geri: Bir Tanecik Ablamız...   Bir Tanecik Ablamız... EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 8:12 pm

Olmadı özgür olmadı...
Bu sefer olmadı !!!

Bir kere gazeteciliğin temel ilkelerinden birisi doğruluğundan emin olmadan bir açıklamayı yayınlamamaktırr.

Bi kere ben ayşeyi değil o beni tavladı. Hıhhh
Az koşmadı peşimden hala da koşuyo (Ümit çabuk gel buraya yoksa yiicen merdaneyi kafana diye lol! )

Ayrıca hiçbir gazeteci haber kaynaklarını açıklamaz. Bak bi daa tüyo varmı sana

Şska bir yana emeğine yüreğine beynine sağlık Sevgili Maviş. Her seferinde bana yanılmadığımı gösterdiğin için teşekkürler
SiMaRiK
SiteSahibi
SiteSahibi
SiMaRiK

Erkek
Ruhsal Durumunuz : Bir Tanecik Ablamız... Hosgor10

MesajKonu: Geri: Bir Tanecik Ablamız...   Bir Tanecik Ablamız... EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 8:39 pm

ÇoK güzel çok doğal bir roportaj olmuş..ikinizinde yüreğinize sağlık...Cevapları çok güzel açık ve net çok hoşuma gitti ablamın..Kimin ablası Very Happy
http://caglar.benimforum.org
güleryüz
Özel Üye
Özel Üye
güleryüz

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Bir Tanecik Ablamız... Anlayi10

MesajKonu: Geri: Bir Tanecik Ablamız...   Bir Tanecik Ablamız... EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 8:47 pm

sevgili Ayşe abla samimi cevapların için çok tşkler.canım arkadaşım her zamanki gibi HARİKASIN....
Didi
Zirvedeki Mod
Zirvedeki Mod
Didi

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Bir Tanecik Ablamız... Kustah10

MesajKonu: Geri: Bir Tanecik Ablamız...   Bir Tanecik Ablamız... EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 10:45 pm

özgürcüm,emeğin ,paylaşım ve sabrın için tüm yüreğimle teşekkür ederim.Gerçekten forumun başlangıcından bu yana hiç bu denli keyifli ve heyecanlı olmamıştım.bunu yaşadığım için çok memnunum, sağol.
sevgili dostlar,iyi dilekleriniz ve niyetleriniz için ben hepinize ve tek tek teşekkür ediyorum tüm güzel dilekleriniz ve övgü dolu sözleriniz aslında sizlerin zarifliğini ve yüreklerinizin güzelliğini yansıtıyor bana.
sağolun.
impassive
Özel Üye
Özel Üye
impassive

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Bir Tanecik Ablamız... Asik10

MesajKonu: Geri: Bir Tanecik Ablamız...   Bir Tanecik Ablamız... EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 11:25 pm

yine çok başarılı bir röportaj... tebrikler maviş

ayşe ablacım sen gerçekten bitanemizsin Smile yine farkını belli etmişsin seni seviyorum Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bir Tanecik Ablamız...   Bir Tanecik Ablamız... EmptyPaz Ocak 04, 2009 1:02 am

kardeşimm dir
Mavis
Moderatör
Moderatör
Mavis

Kadın

MesajKonu: Geri: Bir Tanecik Ablamız...   Bir Tanecik Ablamız... EmptyPaz Ocak 04, 2009 11:59 pm

Güzel yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.Sevgili Ayşe ablacım seni tanımaya sadece bu kısa röportaj yetmez tabiki ama azda olsa fikir sahibi olduk sana sabrın ,samimiyetin ve hoşgörün için teşekkür ediyorum.Sen bir sayfada anlatılacak ve anlaşılacak değil sayfa sayfa okunacak bir kitap gibisin.
Gelelim sevgili Ümit abime ;karşımdaki Ayşe abla olunca dilim tutuluyo abicim.O sormadan ne biliyosam anlattım tırsssssstım ikmale kalmak istemem. k12
idealist
Yarbay
Yarbay
idealist

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Bir Tanecik Ablamız... Keyifl10

MesajKonu: Geri: Bir Tanecik Ablamız...   Bir Tanecik Ablamız... EmptyPtsi Ocak 05, 2009 1:12 am

Keyifle okudum.Hem Şımarık'ın hem de Didi'nin röportajını.Tebrikler Maviş.

Dikkat et her an bir teklif alabilirsin yayıncılardan. Wink
http://www.kpss10.com
Mavis
Moderatör
Moderatör
Mavis

Kadın

MesajKonu: Geri: Bir Tanecik Ablamız...   Bir Tanecik Ablamız... EmptyPtsi Ocak 05, 2009 10:31 am

Güzel yorumların için teşekkür ederim İdealist.Ben sizi bırakıp bi yere gitmem zaten.k14
Bir süredir az geliyordun foruma seni tekrar aramızda görmekten çok memnun oldum kendini özletme k21
WhiteAngel
Üsteğmen
Üsteğmen
WhiteAngel

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Bir Tanecik Ablamız... Huysuz10

MesajKonu: Geri: Bir Tanecik Ablamız...   Bir Tanecik Ablamız... EmptyPtsi Ocak 05, 2009 11:37 am

Ayşe ablanın ve sevgili kardeşimin ellerine sağlık!
Çok keyifli,içten,etkileyici soru ve cevaplar...
mavişimin sizin gibi değerli ve kültürlü içten insanlarla tanışması beni çok mutlu ediyor. Başarılarınızın ve dostlukların daim olması dileğiyle...
Aranızda olmaktan çok keyifliyim.
iyi ki mavişim beni de davet etmişsin!
[b]

Bir Tanecik Ablamız...
1 sayfadaki 1 sayfası