TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_vote_lcapSen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_voting_barSen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_vote_lcapSen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_voting_barSen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_vote_lcap36%Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_vote_lcap0%Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_vote_lcap7%Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_vote_lcap0%Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_vote_lcap21%Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_vote_lcap7%Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_vote_lcap14%Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün

YazarMesaj
impassive
Özel Üye
Özel Üye
impassive

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün Asik10

Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün Empty
MesajKonu: Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün   Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün EmptyPaz Ocak 25, 2009 1:33 pm

♥ ♥... Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün…

Birgün gelecek ve bizde karşılaşacağız hiç ummadığım bir yerde hiç beklemediğim bir şekilde. ve belki konuşmayacağız; benim ayaklarımdan gözbebeklerimin damarlarına kadar içim titrerken belki sen bana bakıp geçeceksin sevgilini kollarında sımsıkı sarıp..

Ben.. gözyaşımlarıma hükmedemezken, içimden sessiz çığlıklar haykırıp seni unutmadım derken, hayır mutlu değilim olmadım olamadım sensiz olamıyorum derken bakıp kalacağım gözlerinin içine… belki yığılıp kalacağım oraya belki koşup kaçacağım ordan tıpkı hayatından gelip geçtiğim gibi. senin karşından geçip, uzaklara yol aldığım; ama içimdeki senin silüetinden geçemediğim ellerini bırakamadığım gibi…

Sen.. belki içinden, taa yüreğinin derinliklerinden gelen ve seni bir saniyeliğine ürperten bir sesin tesirine gireceksin. o an gözlerinde canlanan bir fotoğrafı, bir anıyı veya bir -tutku- damlacığını, bir zamanlar bir hamlede yanaklarından sildiğin gözyaşları gibi silip atacaksın, kovalayacaksın zihninden. yanındaki sıcaklığa daha da sokulup uzaklaşacaksın oradan…

"Haklısın artık yüzünü silik silik hatırlamaya neden olan kötü bi ayrılık oldu. belki suanki tuhaf duygularımın nedensiz gözyaşarını yada bu cümleyi kurma sebebimi o ana saklardım..neyse umarım artık bırak güzel ayrılmayı hiç ayrılık yaşamazsın beni kötü anma kendine iyi bak…."

Ve dileğimiz gerçekleşti. sarıldık.
kendine iyi bak dedik. gitme demedik, gitmeliydik. bir otobüsün camından son kez baktım sana "seni seviyorum" dedin. "bende" dedim. bende. bende. bende… ve.. hoşçakal sevdiğim.. sonsuza dek hoşçakal mutlu ol.

Belki senin için birşey ifade etmez ama ben şimdi anlıyorum,zaman geçtikçe çok daha iyi anlıyorum, anlamamam mümkün değil yıllar,anılar, ve yeni hayat tokat gibi yüzüme çarpıyor zaten… o zaman anlayamamışım ama sen benim "ilk"im ve "en"immişsin. ve hep öyle kalacaksın…

Yıllar geçipte, hüzün tınısında sepya tonlarında olan ve hala yalnız ve ufuklara bakan donuk bakışlı bir kız fotoğrafının üstünde açılan bir pencerede, yine aynı sepya tonlarında fakat bu sefer umut, mutluluk ve aşk tınısında elleri birleşmiş ve gözbebeklerinin taa içinde birbirlerine duydukları aşkın yansımasını gören bir çift görmek öyle acıttı ki beni. bir anda boşalan gözyaşlarıma, boğazımda özgürlüğüne kavuşmak için çırpınan hıçkırıklarıma engel olamadım. yalnızlığım bir kez daha savurdu beni yıktı beni ürpertti beni. üşüdüm, içimi yakan acı bile ısıtmaya yetmedi. sanki ankaraya kar yağdı, elim gönlüm çocukluğum buz tuttu bir anda…

Sevilirken bilmedin mi?
Ben söylerken gülmedin mi?
Falımızda hasret var, ayrılık var demedim mi?

Anlamazdın anlamazdın,
Kadere de inanmazdın.
Hani sen acı veren kalpsizlerden olamazdın?
Dilerim ki mutlu ol sevgilim,
Ben olmasam bile hayat gülsün sana.
Günahım boynunda, ağlayan bir çift göz bıraktın arkanda.

Kalbim bomboş kaldı sanma,
Acılar geçer zamanla.
Aşka tövbe demem ben,
Görürsün sevince yeniden.

Anlamazdın anlamazdın,
Kadere de inanmazdın.
Hani sen acı veren kalpsizlerden olamazdın?
Dilerim ki mutlu ol sevgilim,
Ben olmasam bile hayat gülsün sana.
Günahım boynunda, ağlayan bir çift göz bıraktın arkanda...

...Alıntı...

Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 3 hikaye, 3 ders
» onurlu bir hikaye