TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_vote_lcapKadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_voting_barKadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_vote_lcapKadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_voting_barKadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_vote_lcap36%Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_vote_lcap0%Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_vote_lcap7%Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_vote_lcap0%Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_vote_lcap21%Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_vote_lcap7%Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_vote_lcap14%Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler

3 posters
YazarMesaj
Serap
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Serap

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler Anlayi10

Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler Empty
MesajKonu: Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler   Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyPaz Ocak 25, 2009 5:46 pm

Kadınlar bazen korkutucu olabilir. Özellikle tartıştıysanız ve sizin için gözle görülebilir bir sebep olmadığını ona söylüyorsanız başınıza geleceklere hazır olun!03 Mayıs 2008 16:57

Ayrıca, size göre zararsız olan veya hoş olduğunu düşündüğünüz şeyler bile bazen kadınları kızdırabilir. Peki, erkekler kadınlar sinirliyken neleri söylememeli? Neleri söyleyerek sakinleştirmeli?

Yasak ifadeler

1. "Sakin ol."
Bunu söylemek kadınları sakinleştirmenin en iyi yolu gibi görünebilir ancak bu yerine göre değişebilir.
Bir kadın öfkeyle, umutsuzca ya da panikle bağırırken yüzde yüz yanıt verecektir. Yani siz ona sakinleşmesini söylediğinizde bu onu daha da kızdırabilir.

Bunun yerine: "Bu konuda en az senin kadar üzgünüm. Bunun üstesinden birlikte gelmemize izin ver". Bu söylem ona daha çok sempatik gelebilir ve rahatlamasına yardımcı olabilir.

2. Tartışma sırasında "Seni seviyorum"
Filmlerde genellikle çiftler yakınlaştığında, sahilde, hava limanında, tren istasyonunda birbirlerine "seni seviyorum" derler. Gerçek yaşamda aranızda geçen tartışmadan hemen sonra, depresif ve stresli durumlarda "seni seviyorum" demek pek doğru değildir.

Bunun yerine: 1. "Bunun yerine ne demek istediğinizi ve neden bunu söylediğinizi açıklayın"
2. "O tekrar olmayacak"
3. Kızgınlığı geçtikten sonra, özürünüzün sonunda seni seviyorum" diyebilirsiniz.

3."Sen bilirsin"
Bu şöyle de bilinir; "Yapmak istediğin ne olursa olsun benim için iyidir". İlişkiler ne yiyeceğiniz, nerede buluşacağınız, çocuğu hangi okula göndereceğiniz gibi seçimlerle doludur. Çoğu erkek eşini ya da kız arkadaşını "Ne dedin, dikkat etmedim" derken düşünemez. Buna rağmen her erkek onlara, "sen bilirsin" diyebilir. Sonuçta da birbirlerini incittikleri ve görmekdikleri bir dünyada yaşarlar.

Bunun yerine: "Kesinlikle A ya da B'yi yapardım, C'yi yapacak kadar çıldırmadım.Sen ne düşünüyorsun?" diyebilirsiniz. Bu onu dinlediğinizi, desteklediğinizi ve kararını etkilememeye çalıştığınızı gösterir.

4."Evlendiğin zaman benim böyle olduğumu biliyordun"
Aslında bu bizim bilmediğimiz bir gerçektir. Aslında içten içe biliriz ancak bunu kabul etmek istemeyiz. Karşımızdaki kişilerin hoşumuza giden, fantastik taraflarlıyla ilgilenirken, görmek istemediklerimizi görmeyiz. Bu sizin hatanız değil! Çocukken kurduğumuz hayalleri yetişkin olunca bırakmamış olabiliriz.

Bir kadına "Evlendiğin zaman benim böyle olduğumu biliyordun" dediğinizde yaşamınızın geçmiş ve gelecekte her zaman böyle olacağını söylemiş olursunuz. Bu gerçek olabilir ancak bunu söylemenin daha harika yollarını keşfetmelisiniz. Çünkü kadınlar bunu ölümün bir parçası gibi görebilir.

Bunun yerine: "Bu benide hayal kırıklığına uğrattı ve düzeltmek için çalışıyorum." Bu bir yalan ancak herşeyin yoluna girmesini sağlayabilir.

5. Susmak
Çoğu zaman yanlış birşey söylemekten korkabilirsiniz. "Eğer ağzımı kapalı tutarsam, iyi olacağım" diye düşünebilirsiniz. Futbol oyununu düşünün koşturma, mücadele yoksa zevk almazsınız. Eğer konuşmazsak duygularımızı nereden bileceğiz.
Bunun yerine: Mücade edin yani duygularınızı karşınızdakine anlatın.

Bir kadını sakinleştiren sihirli sözcükler neler?

Sihirli Sözcükler

1. "Bana herşeyi anlat"
Erkeklere genellikle sadece o anki durumla ilgilenirler oysa hikayeyi baştan dinlemeleri gerekebilir. Böylece herhangi bir tartışmadan sonra sonuca varmadan konu kapanmamış, sorun çözümlenmiş olur.

2. "O kadar güzelsin ki..."
Açıklamak istediğiniz konuyu konuşurken, yolunuzda birden bire bire gökkuşağı belirdiyse yawni onun yüüznde bir gülümseme keşfettiyseniz bu fırsatı kaçırmayın. Birlikte paylaştığınız ufak ama güzel şeyleir paylaşırken "Seni seviyorum ya da o kadar güzelsin ki" işe yarayabilir.

3. "Üzgünüm. Benim hatamdı"
Klasik ama söylemesi oldukça zor. Çünkü hatalarımızı asla kabul etmeyiz. Özellikle erkekler zayıf görünmek istemezler. Karşısındaki kadının saygısını kaybedeceği endişesini taşıyabilirler ancak sürekli özür dileyen biri değilseniz bu gerçekten işe yarayabilir.
1fairplayer
Tuğ General
Tuğ General
1fairplayer

Erkek
Ruhsal Durumunuz : Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler Iyi11

MesajKonu: Geri: Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler   Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyPaz Ocak 25, 2009 6:52 pm

saol.kendimi çok iyi hissettim.genelde doğruları yapıyomuşum. Very Happy
::PrincesS::
Yüzbaşı
Yüzbaşı
::PrincesS::

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler Kustah10

MesajKonu: Geri: Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler   Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 10:29 pm

bence en kötüsü SUSMAK!!!!!! susunca boğazlayasım geliyor Smile

Kadınlara söylenmemesi gereken şeyler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-