TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
nasıl biri olduğunu anlayamadım I_vote_lcapnasıl biri olduğunu anlayamadım I_voting_barnasıl biri olduğunu anlayamadım I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
nasıl biri olduğunu anlayamadım I_vote_lcapnasıl biri olduğunu anlayamadım I_voting_barnasıl biri olduğunu anlayamadım I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
nasıl biri olduğunu anlayamadım I_vote_lcap36%nasıl biri olduğunu anlayamadım I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
nasıl biri olduğunu anlayamadım I_vote_lcap0%nasıl biri olduğunu anlayamadım I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
nasıl biri olduğunu anlayamadım I_vote_lcap7%nasıl biri olduğunu anlayamadım I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
nasıl biri olduğunu anlayamadım I_vote_lcap0%nasıl biri olduğunu anlayamadım I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
nasıl biri olduğunu anlayamadım I_vote_lcap21%nasıl biri olduğunu anlayamadım I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
nasıl biri olduğunu anlayamadım I_vote_lcap7%nasıl biri olduğunu anlayamadım I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
nasıl biri olduğunu anlayamadım I_vote_lcap14%nasıl biri olduğunu anlayamadım I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

nasıl biri olduğunu anlayamadım

5 posters
YazarMesaj
1fairplayer
Tuğ General
Tuğ General
1fairplayer

Erkek
Ruhsal Durumunuz : nasıl biri olduğunu anlayamadım Iyi11

nasıl biri olduğunu anlayamadım Empty
MesajKonu: nasıl biri olduğunu anlayamadım   nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyPaz Ocak 25, 2009 8:42 pm

"Kıbrıs’ta elleri bağlı esir bir Rum askerini başından vurdum, 9 kişiyi daha öldürdüm" diyerek ortalığı karıştıran tiyatrocu Atilla Olgaç ile 10 yıl evli kalan ünlü kantocu Nurhan Damcıoğlu,hurriyet.com.tr'ye konuştu.

Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle bu konuda fazla yorum yapmak istemeyen Damcıoğlu "Neden böyle bir şey yaptığını anlamıyorum. Ben de büyük bir şok geçirdim. Kendisini çok komik bir duruma düşürdü ama aynı zamanda Türk ulusunu da yaraladı. Herhalde 60 yaşından sonra reklam yapmak istiyor. Zaten kendisi anlaşılmaz biriydi. 10 yıl evli kaldığım süre içerisinde kiminle evli olduğumu bir türlü bilemedim. Bir gün eve elinde çiçeklerle gelir çok iyi davranırdı. Ertesi gün ise bambaşka biri olurdu. Nasıl biri olduğunu bir türlü çözemedim" dedi.
SEPYA
Moderatör
Moderatör
SEPYA

Kadın

MesajKonu: Geri: nasıl biri olduğunu anlayamadım   nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyPtsi Ocak 26, 2009 12:02 am

bilmiycek bişi yok bence
tam bir

DAN_GA_LAK

[b]
Mavis
Moderatör
Moderatör
Mavis

Kadın
Ruhsal Durumunuz : nasıl biri olduğunu anlayamadım Ssstt10

MesajKonu: Geri: nasıl biri olduğunu anlayamadım   nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyPtsi Ocak 26, 2009 9:19 am

Ben bu adamın Türk lüğünden bile şüphe ederim k27
Phoenix_u
Tüm General
Tüm General
Phoenix_u

Erkek
Ruhsal Durumunuz : nasıl biri olduğunu anlayamadım Karisi10

MesajKonu: Geri: nasıl biri olduğunu anlayamadım   nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptyPtsi Ocak 26, 2009 11:34 pm

Yine haklısın Sevgili Sepya
Serap
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Serap

Kadın
Ruhsal Durumunuz : nasıl biri olduğunu anlayamadım Anlayi10

MesajKonu: Geri: nasıl biri olduğunu anlayamadım   nasıl biri olduğunu anlayamadım EmptySalı Ocak 27, 2009 9:53 am

Sepyacım sana katılıyorum az bile demişsin..

nasıl biri olduğunu anlayamadım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Biri Bulsun