TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
`Doğru Erkeği` tanımladılar EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
`Doğru Erkeği` tanımladılar I_vote_lcap`Doğru Erkeği` tanımladılar I_voting_bar`Doğru Erkeği` tanımladılar I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
`Doğru Erkeği` tanımladılar I_vote_lcap`Doğru Erkeği` tanımladılar I_voting_bar`Doğru Erkeği` tanımladılar I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
`Doğru Erkeği` tanımladılar I_vote_lcap36%`Doğru Erkeği` tanımladılar I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
`Doğru Erkeği` tanımladılar I_vote_lcap0%`Doğru Erkeği` tanımladılar I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
`Doğru Erkeği` tanımladılar I_vote_lcap7%`Doğru Erkeği` tanımladılar I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
`Doğru Erkeği` tanımladılar I_vote_lcap0%`Doğru Erkeği` tanımladılar I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
`Doğru Erkeği` tanımladılar I_vote_lcap21%`Doğru Erkeği` tanımladılar I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
`Doğru Erkeği` tanımladılar I_vote_lcap7%`Doğru Erkeği` tanımladılar I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
`Doğru Erkeği` tanımladılar I_vote_lcap14%`Doğru Erkeği` tanımladılar I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

`Doğru Erkeği` tanımladılar

YazarMesaj
1fairplayer
Tuğ General
Tuğ General
1fairplayer

Erkek
Ruhsal Durumunuz : `Doğru Erkeği` tanımladılar Iyi11

`Doğru Erkeği` tanımladılar Empty
MesajKonu: `Doğru Erkeği` tanımladılar   `Doğru Erkeği` tanımladılar EmptySalı Ocak 27, 2009 11:32 am

Amsterdam`da düzenlenen Doğru Erkek Konferansı`nda uzmanlar, erkeklerin aşk ve kadınların gerçek anlamları konusunda hiçbir fikirleri olmamasının arkasında kaba oldukları gerçeğinin yattığını açıkladı.

İki gün sürecek konferansa katılan 430 katılımcının çoğu uzmanlarla aynı görüşte olduklarını, sorunun kadınlarda değil erkeklerde olduğunu ve erkeklerin kendilerini geliştirmesi gerektiğini ifade etti.

Danimarka, Almanya, Norveç gibi Avrupa ülkelerinden çok sayıda katılımcı, ilişkilerinde yaşadıkları iletişimi artırmak için konferansa katıldı.

Avustralyalı ilişki uzmanı Grant Wellington, erkeklerin diyaloğa başlarken ne olacağı konusunda korkarak kadınlara endişeli yaklaştığını ifade etti.

Wellington, `En önemli çözüm diyaloğa endişeli yaklaşmak yerine enerjik yaklaşmak` dedi. Danimarkalı bir genç de, `Benim sorunum endişeli yaklaşmak. Bu bana çok sık oluyor.

Ancak şimdi farklı açıdan bakmam gerektiğini biliyorum. İlişkilerimde karnımda kelebekler kımıldıyormuş gibi hissetmem kötüye değil iyiye işaret. Bu endişeli bir durum değil enerjik bir durum` diye konuştu.

37 yaşındaki Hollandalı bir şahıs ise hayatının son yıllarının yıkıntıda olduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti: `İşle ilgili sorunlarım vardı, ilişkim bozulmuş, babamla sorunlarım ortaya çıkmıştı. İçki sorunum vardı, çok fazla sigara içiyordum, kendimi ailemden ve arkadaşlarımdan uzaklaştırdım, çok yalnız hissetmeye başlamıştım.

Geçen yıl bir arkadaşım sayesinde her şeyi tersine döndürmeye başladım, haftada iki kere spora gitmeye başladım hayatım gitgide değişiyor. Kötü alışkanlıklarımı bıraktım ve şimdi hayatımın kontrolünü yeniden ele geçirmek istiyorum. Buraya kadınlara karşı daha önce yaptığım hataları bir kez daha yapmamak için geldim.

Hayatımı değiştirmek istiyorum.` Yetkililer, katılımcıların öğrendiklerini hayatlarına yansıtıp yansıtmadıklarının konferans bittikten sonra ortaya çıkacağını ifade etti.

`Doğru Erkeği` tanımladılar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-