TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_vote_lcapGelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_voting_barGelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_vote_lcapGelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_voting_barGelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_vote_lcap36%Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_vote_lcap0%Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_vote_lcap7%Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_vote_lcap0%Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_vote_lcap21%Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_vote_lcap7%Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_vote_lcap14%Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr)

2 posters
YazarMesaj
impassive
Özel Üye
Özel Üye
impassive

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) Asik10

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) Empty
MesajKonu: Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr)   Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyÇarş. Şub. 04, 2009 10:18 pm

Birer birer kayıp giderde her bir sevilen, yenisi gelmez
Eline geçmez hele ki değeri hiç bilinmeyen, yürekte varsa
Sevgiden de ötesi
Sen ağlasan da boş, ışıkta yaksan nafile, odan karanlık
Hep loş, hayatın emri hep koş, bayağı bir bekledim boş
Yaşantım sanki bir savaş ve hoşta bazen, ama ateş
Kesildiğinde ve de sular durulduğunda, yoksa hep gülerdi
İnsan, hep kalırdı masum, saygıda bir kusur ettiğinde
Minnetinde değeri yok, kafalarda hesaplar yapılır ve
Mesafeler konur, fakat bu kalp unutmaz, unutamaz ki zaten
Her kalp yıkılır ancak yenisi bulunamaz bir mesken, her
Anım birini özler, rüyada yolunu gözlediğim, düşünceler ve
Benliğimle canlanır tüm hatıralarım, bitince yalnızım
Gözümü açtığımda kalmışım yanımda ailem ve birde
Arkadaşlarım

Nakarat

Şimdi boşuna bakma saate zaman geç oldu, dün annem elimi
Tutarken bugün 29'da doldu, vakit can almaz ancak can
Yakar
Fakat bir bekle bak, knock out olursan çok sakat
Mücadeleyle geçen hayatta son round, kazanmak herkes ister
Ne istediğini bilmektir önemlisi var mı listen
Hayallerin, hırsın, cesaretin, sabır selametimse intikam
Felaketimdir
Ne mektebimde vardı huzurum, ne vardı evde, çıkıp bir
Başıma ağlamaktı belki caddelerde, hayallerin kurulduğu ve
Düşlerin yok olmadığı, bu gözlerinse dolduğu, zamanın
Donduğu bir yerdeyim, düşünceler dumanlı dağlar aynı
Gözse puslu, bir bakmışım mesafeler uzun ve tozlu, benimse
Yol yürür gider bir seyyah olurum, ne paranın bir değeri
Vardır aslında, ne de şerefle onurun

Nakarat

Ameleydim eskiden şafak sökerdi her gün işe giderken
Cebimde yoktu bir kuruş ve üsküdar'ımın her bir yeri
Yokuş
Her gün yeni bir suç, ittiler fakat ben olmadım tuş
Kanatlı doğmamış kuş, vakit hiç geçmemişti, ben hep aynı
Yerde saydım
Ekmekle vardı kavgam daha bir sertti günler, ve geçmişeydi
Saygım, gelecekti kaygım, kelebekti kalbim
Akar giderdim olsa bile bir derdim hep gülerdim, ve
Ağladığımı görebilen bir annem birde ben, inceden bir
Perde vardı gözlerimde
Göz görür fakat dilim susardı, ayaklarım, elim, kolumda
Bağlı, hayat bu dile kolay velakin her bir yerine ağrı
Ve kimi zaman düşündüm, aslında hiç üşenmedim ben hep
Düşündüm, hayata karşı dört silahşör hep güler sanmıştım
Bu öyle lanet olası tos bir pembe ki bir baktım her şey
Ciddi ve hemen uyandım

Nakarat
Gelsin hayat bildiği gibi gelsin, işimiz bu yaşamak
Unuttum bildiğimi doğarken, umudum ölmeden hatırlamak
astakoz
Binbaşı
Binbaşı
astakoz

Erkek

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) Empty
MesajKonu: Geri: Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr)   Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr) EmptyÇarş. Nis. 29, 2009 10:28 am

Ceza farklı hepsinden rap deyip geçmemek lazım

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Ft Sezen Aksu - Ceza (süperrr)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-