TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_vote_lcapGerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_voting_barGerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_vote_lcapGerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_voting_barGerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_vote_lcap36%Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_vote_lcap0%Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_vote_lcap7%Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_vote_lcap0%Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_vote_lcap21%Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_vote_lcap7%Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_vote_lcap14%Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı...

2 posters
YazarMesaj
^^HüZüNBaZ^^
Üsteğmen
Üsteğmen
^^HüZüNBaZ^^

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... Keyifs10

Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... Empty
MesajKonu: Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı...   Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptySalı Şub. 17, 2009 6:10 pm

Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... Sebebi1copyde1

Tüm renklerimden kovuldum,
Siyahındayım bu gece...
Ne kadar sürede silinir ismim, bilmiyorum
Son kez kafa tutacağım kendime,
Son kez ruhum çırılçıplak kalacak, belki de...
Bütün hırsımı bu şiirden çıkartacağım
Ben kanadıkça kırmızı,Sigaram yandıkça duman olacak her satır
İnadına renk olacağım, siyahını bozmak için...
Biz, yandıkça yavaş yavaş tükeneceğiz
Ve sen küllerimizde kaybolacaksın...

Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... Sebebi2copyxn8

Gölgemi kazıyorum duvarlardan, nicedir
Ya tümüyle senin olmalı, ya hiç olmamalı paronayasındayım...
Avuçlarımı sımsıkı kapattım,
Yine de su gibi akıp gidiyorsun, tutamıyorum
Attığım her adımda kendime yaklaşmaktan,
Yeni keşfettiğim yollarda, yeni çıkmazlar bulmaktan nasıl da sıkıldım...
Sanki bütün saklambaçlar benim içime saklanmış.......

Canım yandı,
Gerçeğimi bir hayale sattım, hayal beni hiçliğe sattı...
Bakışlarıma takılan izleri, gözyaşlarım temizleyemedi...
Bir resim gördüm, birkaç gün oldu
Yılların yaşanmışları, alıp başını yaşanmamışlara gitti
İçimdeki notayı, dinlediğim hiç bir şarkıcı tam basamadı...
Ruhum detone oldu....

Upuzun bir yolun tam ortasındayım,
Ne geri dönmek geliyor içimden, ne sana...
Yerimde sayıyorum,
Kendimi beklemekten, yoruldum
Siyahı sevmiyorum,
Gel al beni buradan, "kendime" rağmen.....
impassive
Özel Üye
Özel Üye
impassive

Kadın
Ruhsal Durumunuz : Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... Asik10

Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... Empty
MesajKonu: Geri: Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı...   Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı... EmptySalı Şub. 17, 2009 7:11 pm

Alıntı :
Yeni keşfettiğim yollarda, yeni çıkmazlar bulmaktan nasıl da sıkıldım...
Sanki bütün saklambaçlar benim içime saklanmış.......
...
İçimdeki notayı, dinlediğim hiç bir şarkıcı tam basamadı...
Ruhum detone oldu....

... çok güzel.. teşekkürler Sad

Gerçeğimi Bir Hayale Sattım, Hayal Beni Hiçliğe Sattı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayal ve gercekler
» Affet beni