TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_vote_lcapBuz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_voting_barBuz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_vote_lcapBuz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_voting_barBuz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_vote_lcap36%Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_vote_lcap0%Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_vote_lcap7%Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_vote_lcap0%Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_vote_lcap21%Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_vote_lcap7%Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_vote_lcap14%Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:))

YazarMesaj
.Climbed.
Tuğ General
Tuğ General
.Climbed.

Erkek
Ruhsal Durumunuz : Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) Anlayi10

Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) Empty
MesajKonu: Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:))   Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:)) EmptyPaz Mart 01, 2009 12:17 pm

Öncelikle belirteyim gerçek,yaşanmış bir olaydır bizzat ben yaşadım...
Olay yaklaşık 4-5 ay önce oluyor..Babamın şimdiye kadar bilgisayarla yolları kesişmemişti ve de karşı olduğunu biliyorum bilgisayara.Ben bilgisayarla sabaha kadar haşın neşir oldukça daha da kızıyor tabi bu olaya.Babam emekli olduğu için canı da sıkılıyor tabi ablamında aklına bir fikir gelirki ablamın aklına düşmanım o günden beri ''baba gel sana bilgisayar öğreteyim,tavla felan oynarsın'' Tabi koyulur bunlar bilgisayarla oynamaya.Gel zaman git zaman babam öğrendi bilgisayara girmeyi çıkmayı,oyunları falan ama hala çok bişey bildiği söylenemez.Tabi sardıkça ben yer bulamaz oldum bilgisayar başında.Artık babam sabahlıyor tabi.Herneyse dediğim gibi hala pek anlamıyor.Tabi bilgisayar benim odamda odama da giremiyorum artık.Dağınıklığımla da meşhurum pc nin monitöründe çoraplarım falan oluyordu bazen tabi fırçayıda yiyordum hep,babam tertiplidir.Neyse gel zaman git zaman böyle devam etti bu olaylar.Birgün eve geldim tabi gene benim odamda babam.''Baba birazda ben gireyim be'' dedim.Babama bir baktımki bana bakıyor ve panik birazda sinirli.''Noldu baba'' dedim,sinirli bi ses tonuyla ''ne len bu bilgisayara masasının hali?cd ler bir yerde küllük bi yerde klavye zor bulunuyo''Babama tam bişeyler anlatmaya çalışıyodumki babamın ağzından o şok sözler dökülüverdi..
''NE OĞLUM BU DAĞINIKLIK?MASANIN PİSLİĞİNDEN BİLGİSAYAR BİLE BOZULACAK''nasıl yani baba dedim.''OĞLUM BİLGİSAYAR UYARI VERDİ MASAÜSTÜNDEKİ FAZLA ÖĞELERİ KALDIRIN DİYE,LEN BİLGİSAYAR BİLE GÖRÜYOR PİSLİĞİNİ,HAKKATTEN BİLGİSAYAR NASIL ANLADIKİ BUNU?''diye mırıldanırken ben önce bir durdum sonra babama baktım,masaya baktım masayı silmiş babam,cd leri bir yere toplamış,sonra bi daha durdum ve kahkahalar patladı bende.Babamda gülmeye başladı tabi fece yarısına kadar güldük...Böyle bi hikaye işte:))))

Buz kestim bi anda ama şaka değilmiş:))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-