TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_vote_lcapDÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_voting_barDÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_vote_lcapDÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_voting_barDÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_vote_lcap36%DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_vote_lcap0%DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_vote_lcap7%DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_vote_lcap0%DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_vote_lcap21%DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_vote_lcap7%DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_vote_lcap14%DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN....

+8
İNCİ TANESİ
berfilya
Mavis
deniz_baran
sandy
Ekselanss
TBBtbb
Serap
12 posters
YazarMesaj
Serap
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Serap

Kadın
Ruhsal Durumunuz : DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... Anlayi10

DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... Empty
MesajKonu: DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN....   DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPaz Eyl. 07, 2008 11:47 am

yeniden doğup gelme şansın olsa
>niçin yeniden doğmak isterdin?
>ne olarak hayata gelmek isterdin? insan,börtü böcek,kuş, falan...
>nerede hayata gelmek isterdin? iranda,abdde,bir çiçeğin tohumunda,bir kuşun kanadın da falan,,,
>nasıl birisi olmak isterdin? mavi gözlü,uzun boylu,kambur falan,,,
>ne zaman doğmak isterdin? ilkçağda, 18. yyda, 1453de falan...
>yeni hayatında ilk kimle tanışmak isterdin?

En son Serap tarafından Paz Eyl. 07, 2008 12:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
TBBtbb
Yüzbaşı
Yüzbaşı
TBBtbb

Erkek
Ruhsal Durumunuz : DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... Tembel10

MesajKonu: Geri: DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN....   DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPaz Eyl. 07, 2008 12:13 pm

uzayda yaşam var mı çok merak ettigim için; (vede olduguna inandıgım için) sırasıylaa
dünya dış varlıklar ile tanışmak için...
bize göre bir uzaylı....
samanyolunun bilmem kaçıncı gezegeninde....
ilginç...
25. yy da....
bir dünyalı ile....
Ekselanss
Moderatör
Moderatör
Ekselanss

Erkek
Ruhsal Durumunuz : DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... Canli10

MesajKonu: Geri: DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN....   DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPaz Eyl. 07, 2008 2:46 pm

balık olarak gelmek isterdim cünkü engin denizler alınacak yollar keşfedilecek güzelliklerin tadıda varmak isterdim
sandy
Prenses
Prenses
sandy

Kadın
Ruhsal Durumunuz : DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... Sarhos10

MesajKonu: Geri: DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN....   DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyÇarş. Eyl. 24, 2008 1:25 am

yeniden dünyaya gelseydim kendim olarak gelmek isterdim Smile hayatımdan mutluyum olumlulukları ve olumsuzluklarıyla
Serap
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Serap

Kadın
Ruhsal Durumunuz : DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... Anlayi10

MesajKonu: Geri: DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN....   DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptySalı Ekim 14, 2008 10:10 am

Yeniden dünyaya gelmek istermiyim diye hiç düşünmedim çünkü ne olarak gelsemde gene ben olarak gelecem
deniz_baran
Teğmen
Teğmen

Kadın
Ruhsal Durumunuz : DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... Asik10

MesajKonu: Geri: DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN....   DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPerş. Ocak 15, 2009 2:10 pm

[b][i]yine kendim olarak gelmek isterdim ama izmirde doğmak ve ailemin kıyafet konusunda biraz daha anlayışlı olması nı isterdim acılarım la mutlulklarımla çok mutluyum üzüntünü olmadığı bir hayat olsa olsa basit bir hayat olur arkadaşlar değilmi?
Ekselanss
Moderatör
Moderatör
Ekselanss

Erkek

MesajKonu: Geri: DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN....   DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyCuma Ocak 16, 2009 8:52 am

yeniden dünya ya gelsem kuş kadar özgür ceğirge kadar vurdum duymaz olmak isterdim heralde
evet kuş olmak isterdim
Mavis
Moderatör
Moderatör
Mavis

Kadın
Ruhsal Durumunuz : DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... Ssstt10

MesajKonu: Geri: DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN....   DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyCuma Ocak 16, 2009 10:06 am

Yeniden dünyaya gelsem yine ben olmak isterdim ama 2050 yıllarında filan çokkk merak ediyorumm o zaman nasıl bir dünya olacak Bilim Kurgu filmlerinde korkuyla izlediğimiz tüm senaryolar gerçek olacakmı. k11
berfilya
Tuğ General
Tuğ General
berfilya

Kadın
Ruhsal Durumunuz : DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... Relax10

MesajKonu: Geri: DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN....   DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyCuma Ocak 16, 2009 3:13 pm

Yine ben olarak dünyaya gelmek isterdim.Tipimden memnunumda boyum biraz daha uzun olsa iyi olurdu.Neden yeniden gelmek isterdim ...Yapmak isteyip yapamadıklarımı yapmak için olabilir.Eşimle tanışmak isterdim...
İNCİ TANESİ
Üsteğmen
Üsteğmen
İNCİ TANESİ

Kadın
Ruhsal Durumunuz : DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... Hosgor10

MesajKonu: Geri: DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN....   DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyC.tesi Ocak 17, 2009 12:35 am

böyle bir dünyaya yeniden gelmek istemezdim dğrusu....
illaki gelseydim dünyayı kurtaran kadın olarak gelmek isterdim:D:D:Very Happy
idealist
Yarbay
Yarbay
idealist

Kadın
Ruhsal Durumunuz : DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... Keyifl10

MesajKonu: Geri: DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN....   DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyC.tesi Ocak 17, 2009 12:36 am

Hayat,doğru cevapları olmayan bir sınav.Her şeyi en baştan yeniden yaşama şansım olsaydı yine aynı şeyleri yapar,aynı yanlışları tekrarlardım.
Nietsche
http://www.kpss10.com
BiLLuR
Admin
Admin
BiLLuR

Kadın
Ruhsal Durumunuz : DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... Cesur10

MesajKonu: Geri: DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN....   DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyC.tesi Ocak 17, 2009 11:02 am

Yeniden Dünyaya geLmek istemezdim..
Ekselanss
Moderatör
Moderatör
Ekselanss

Erkek

MesajKonu: Geri: DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN....   DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPerş. Şub. 26, 2009 9:23 am

bence yeniden dünyaya gelmek bile kabus olur heralde 2100 lerde heralde aclık savaş ve bitik bi dünya olacak ben bu yaşamımdan başka yaşam artık istemiyorum ve ben almayım alana manı olmayayım
impassive
Özel Üye
Özel Üye
impassive

Kadın
Ruhsal Durumunuz : DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... Asik10

MesajKonu: Geri: DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN....   DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPerş. Şub. 26, 2009 4:19 pm

...
>niçin yeniden doğmak isterdin? >>> pişmanlıkları yaşamamak için
>ne olarak hayata gelmek isterdin? >>> insan
>nerede hayata gelmek isterdin? >>> italya
>nasıl birisi olmak isterdin? >>> çok zeki bir sarışın olarak Very Happy
>ne zaman doğmak isterdin? >>> 1970 lerde Smile
>yeni hayatında ilk kimle tanışmak isterdin? >>> yorumsuz Smile
((~~su_damlasi)~~)
Teğmen
Teğmen
((~~su_damlasi)~~)

Kadın
Ruhsal Durumunuz : DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... Centil10

MesajKonu: Geri: DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN....   DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPerş. Nis. 30, 2009 10:58 am

ben denizkızı olmak isterdim (yüzmek .dalmak yaşam sebebim)...******le de tanışmayı çok isterdim
Ekselanss
Moderatör
Moderatör
Ekselanss

Erkek

MesajKonu: Geri: DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN....   DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN.... EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 7:29 am

Ne isterdim hayat ta olmak istediğim herşeyim oldu istediğim herşeyimi yaptım heralde bir daha dünya ya gelsem kendim olmak isterdim ama bi istek daha olsa olur heralde birazda şans isterdim

DÜNYAYA YENİDEN GELMEK İSTESEN....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bir araya gelmek