TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_vote_lcapERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_voting_barERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_vote_lcapERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_voting_barERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_vote_lcap36%ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_vote_lcap0%ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_vote_lcap7%ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_vote_lcap0%ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_vote_lcap21%ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_vote_lcap7%ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_vote_lcap14%ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

ERKAN OĞUR /Bülbülüm altın kafeste

2 posters
YazarMesaj
Ressam
Özel Üye
Özel Üye
Ressam

Kadın
Ruhsal Durumunuz : ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste Huysuz10

ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste Empty
MesajKonu: ERKAN OĞUR /Bülbülüm altın kafeste   ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyPaz Ağus. 31, 2008 7:45 pm

Her yorumu gibi bu yorumu da olağanüstü . Bu gün Erkan Oğur günüm sizinlede paylaşmak istedim Smile)

Bülbülüm Altın Kafeste bir Selanik türküsü ...

sevgiler

https://www.youtube.com/watch?v=21FHBHPQE94&feature=relat...

https://www.dailymotion.com/relevance/search/erkan%2Bogur/video/x56qnw_erkan-ourhakk-demirciolubulbulum-al_music

keyifli paylaşımlar
Serap
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Serap

Kadın
Ruhsal Durumunuz : ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste Anlayi10

MesajKonu: Geri: ERKAN OĞUR /Bülbülüm altın kafeste   ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyPaz Ağus. 31, 2008 11:41 pm

tşkrle abla dinledim çok güzeldi:D
Ressam
Özel Üye
Özel Üye
Ressam

Kadın

MesajKonu: Geri: ERKAN OĞUR /Bülbülüm altın kafeste   ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 2:49 am

MADEM BEĞENDİN SERAPÇIM BİR TANE DAHA SANA GELİYOR Smile)

Zeynebe yaptırdım altından tarak
Tara zülüfleri bir yana bırak
Zeynebe gidemem yollar pek ırak
Zeynebim Zeynebim.........
....

https://www.youtube.com/watch?v=opqzRMPwgaw&feature=relat...
Serap
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Serap

Kadın

MesajKonu: Geri: ERKAN OĞUR /Bülbülüm altın kafeste   ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 10:27 am

bala bala zeynebim siyah zülüfleriii tara tara zeynebimmm süper yaaa
Ressam
Özel Üye
Özel Üye
Ressam

Kadın

MesajKonu: Geri: ERKAN OĞUR /Bülbülüm altın kafeste   ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 8:30 pm

Canım benim madem beğendin, hadi bir tane daha gelsin sana ..önce biraz tanıyalım ustayı ...
......................................
1954 yılında Ankara'da doğdum. Çocukluğum Elazığ'da geçti, Elazığ'daki
o günlerimde bağlama ve kemana merak sardım, bu müzik aletlerine zaman
ayırmaya başladım. Liseyi Ankara'da okuduktan sonra babam benim hep
bilim adamı olmam yönünde yönlendirirdi. Ben Fen fakültesi fizik-kimya
mühendisliğini kazandım. Almanya'da öğretimime devam ettim. 1973
yılında Gitarla tanıştım. Kötü bir fizikçi olmaktansa orta bir müzisyen
olmayı seçtim. 1976 Türk müziği seslerine olan ihtiyacımdan dolayı
Perdesiz gitarı yaptım ve iyi bir gitarist olmak için çalıştım.

1980’de Türkiye'ye dönerek İ.T.Ü. T.M.D.K’da okumaya başladım. Beş sene
sonra mezun olup askere gittim. Dönüşümde konservatuarda ud hocalığı
yaptım. Fikret Kızılok ve Bülent Ortaçgille perdesiz gitarım ile
konserler verdim. Perdesiz gitarla Almanya'da arayışlar adlı bir albüm
çıkardım. 1989 da Amerika'ya giderek oradaki mahalli sanatçılar ile
Blues çalışmaları yaptım. Perdesiz gitarı onlara benimsettim. Bir sene
sonra ülkeye döndüm, bir alman firması bana Bir Ömürlük Misafir adlı
albüm yaptı. Bu albüm Avrupa'da 4. sırayı aldı. Yurt dışında konserler
verdim ve halada veriyorum. Türkiye'de ise Kemal Eroğlu ile bağlama
yapımı üzerine çalışmalar yapıp, bir yandan da Fahir Atakoğlu ve Bülent
Ortaçgil ile çalışmalara devam ediyorum.

Kaynak:
Kemal Eroğlu ve Erkan Oğur'un
Bağlamada Kaliteyi Artırmak İçin
Yaptıkları Çalışmalar
Zeynel Şahin
...........................

Kerpiç kerpiç üstüne kurdum binayı
Binayı kurar iken gördüm Leyla yı....

ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste Outlinkhttps://www.youtube.com/watch?v=rFDb3nJB710&feature=relat...
Serap
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Serap

Kadın

MesajKonu: Geri: ERKAN OĞUR /Bülbülüm altın kafeste   ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 12:20 pm

ama bunu açmadı abla dinleyemedim
Ressam
Özel Üye
Özel Üye
Ressam

Kadın

MesajKonu: Geri: ERKAN OĞUR /Bülbülüm altın kafeste   ERKAN OĞUR  /Bülbülüm altın kafeste EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 3:54 am

Evet dinleyemdin malesef youtube hala kapalı şarkının başka kaydı yok ben bulamadım canım bu sebeple başka link yollayamıyorum...

ama başka bir türküsünü yolluyorum yoruma ve sese bakarmısın süper Smile

Kırmızı Buğday

açıver açıver cepkenini....

https://www.dailymotion.com/relevance/search/erkan%2Bogur/video/x6483f_erkan-our-cengiz-ozkan-krmz-buday_music

ERKAN OĞUR /Bülbülüm altın kafeste
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-