TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...
 
AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_lcapEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_voting_barEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_lcapEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_voting_barEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_rcap 
Serap (1364)
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_lcapEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_voting_barEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_rcap 
sandy (1289)
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_lcapEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_voting_barEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_rcap 
impassive (1238)
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_lcapEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_voting_barEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_rcap 
Didi (1139)
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_lcapEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_voting_barEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_rcap 
Mavis (811)
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_lcapEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_voting_barEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_rcap 
SEPYA (777)
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_lcapEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_voting_barEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_rcap 
Phoenix_u (733)
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_lcapEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_voting_barEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_rcap 
SiMaRiK (692)
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_lcapEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_voting_barEVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_rcap 
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_lcap36%EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_lcap0%EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_lcap7%EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_lcap0%EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_lcap21%EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_lcap7%EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_lcap14%EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_lcap7%EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Diğer
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_lcap7%EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama
 
 

Sonuç :
 
Rechercher çıkıntı araştırma

 

 EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR?

Aşağa gitmek 
2 posters
YazarMesaj
_maviş_
Teğmen
Teğmen
_maviş_


Kadın
Mesaj Sayısı : 16
Ruhsal Durumunuz : EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? Hosgor10
Reputation : 0
Kayıt tarihi : 27/12/08

EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? Empty
MesajKonu: EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR?   EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyPerş. Ocak 22, 2009 9:01 pm

Manken Tuğçe Kazaz’ın Yunanlı Yorgo Seitaridis ile olan evliliğini görüntü yönetmeni Ramin Matin yüzünden bitirmeye hazırlandığı iddia ediliyor. Tuğçe Kazaz’ın 4 yıl önce nikah masasına oturduğu uğruna dinini bile değiştirdiği Yunanlı Yorgo Seitaridis ile boşanacağı yolundaki iddialara bir yenisi daha eklendi. Vatan'ın haberine göre, magazin kulislerinde kulaktan kulağa yayılan söylentilere göre Kazaz’ı evliliğini bitirme noktasına getiren olay yeni bir aşk! İddialara göre, ünlü manken, “Cin Geçidi” filminin çekimleri sırasında tanıştığı görüntü yönetmeni Ramin Matin ile yakınlaştı. Bu yakınlık film çekim ekibinin de dikkatini çekti. Kazaz’ın Yunanlı eşi de zaman zaman sete geliyor ancak ünlü mankenin eşiyle arasının soğuk olduğu gözden kaçmıyordu. Tam bu dönemde basında Kazaz’ın eşini terk edip annesinin evine yerleştiği ve boşanma kararı aldığı haberleri yer aldı. Ünlü mankenin bu habere olumlu veya olumsuz yanıt vermesi beklendi. Ancak Kazaz, haberleri doğrularcasına sessiz kaldı. Ve sonunda Kazaz’ın, Ramin Matin ile aşk yaşadığı iddiaları doruğa ulaştı. Kazaz’ın bu birlikteliğin ardından Yunanlı eşi Yorgo Seitaridis ile boşanma kararı aldığı öne sürüldü.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
1fairplayer
Tuğ General
Tuğ General
1fairplayer


Erkek
Mesaj Sayısı : 264
Nerden : DOĞUŞTAN
Ruhsal Durumunuz : EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? Iyi11
Reputation : 0
Kayıt tarihi : 22/01/09

EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? Empty
MesajKonu: Geri: EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR?   EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR? EmptyPerş. Ocak 22, 2009 11:23 pm

iki kişi ( karşı cins ) arasında sevgi-saygı-aşk bitmeden göz kimseyi görmez.bitmişse de kim kimle olmuş fark etmez.bir ilişki bitmeden de başkası başlamaz yani kimse ilişkinin bitmesinde sebep olamaz.önce iki kişi arasında biter.sonra yol başka yöne kayar.bu da herkesin aklına uyar...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
EVLİLİĞİ BU AŞK MI BİTİRİYOR?
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
TÜRK KAHVESİ :: TARTIŞMA :: Haber/Aktüel/Magazin-
Buraya geçin: