TÜRK KAHVESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRK KAHVESİ

KARDI YAĞDI...YAĞMURDU AKTI..SONRA TOPRAĞA KARIŞTI KURUDU DE..SOLDU DE..NE BİLEYİM İŞTE..KISACA ÖLDÜ DE...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» ôîòî ìîäíû÷ ï
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 3:48 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyPaz Tem. 31, 2011 2:13 am tarafından Misafir

» TRAMADOL purchase fedex
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyC.tesi Tem. 30, 2011 9:12 pm tarafından Misafir

» cod delivery overnight clomid
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyÇarş. Tem. 27, 2011 7:30 am tarafından Misafir

» Evet en iyi avatar kimde
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 12:02 pm tarafından Misafir

» Ruh hali
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:55 pm tarafından .Climbed.

» RADYO ACTİVE ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyPaz Haz. 07, 2009 8:42 pm tarafından .Climbed.

» Şu an ne dinliyorsunuz?
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:47 pm tarafından PeRiLiCe

» En sevdiğiniz bayan ve erkek isimleri nelerdir?
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyCuma Haz. 05, 2009 10:23 pm tarafından PeRiLiCe

» hırs üzerine bir çözümleme
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyCuma Haz. 05, 2009 8:04 pm tarafından Didi

» Aşkla Baş Edecek Gücün Yoksa Aşık Etmeee!
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyCuma Haz. 05, 2009 4:13 pm tarafından gizem_den

» BİR AYRILIK GÜNÜNDE
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyPerş. Haz. 04, 2009 10:30 pm tarafından SiMaRiK

» Tamam Gidiyorum...!
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyÇarş. Haz. 03, 2009 1:49 pm tarafından gizem_den

» kabağın sahibi vardır elbet
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptySalı Haz. 02, 2009 9:41 pm tarafından Didi

» yalakalık üzerine
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptySalı Haz. 02, 2009 9:21 pm tarafından Didi

» Para Her Kapıyı Açar mı?
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:54 pm tarafından BiLLuR

» susuyorum...
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:08 pm tarafından SEPYA

» komik şiir (tezatlık)
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyPaz Mayıs 31, 2009 11:04 pm tarafından SEPYA

» gizlice..
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:57 pm tarafından SEPYA

» metrekareye düşen mermi...
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyPaz Mayıs 31, 2009 10:51 pm tarafından SEPYA

» 2009 Dünya GüzeLLik yarışması adayLarı
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 11:44 am tarafından SiMaRiK

» Aşka Meylin Nedendir
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 10:40 am tarafından impassive

» Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:41 pm tarafından kayısı_cicegi

» F.WILHELM NIETZSCHE
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 10:34 pm tarafından kayısı_cicegi

» Şehre Hasret
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyCuma Mayıs 22, 2009 8:45 am tarafından astakoz

En iyi yollayıcılar
Ekselanss (1504)
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_vote_lcapünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_voting_barünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_vote_rcap 
BiLLuR (1500)
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_vote_lcapünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_voting_barünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_vote_rcap 
Serap (1364)
sandy (1289)
impassive (1238)
Didi (1139)
Mavis (811)
SEPYA (777)
Phoenix_u (733)
SiMaRiK (692)
Istatistikler
Toplam 300 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: PeRiLiCe

Kullanıcılarımız toplam 15216 mesaj attılar bunda 4017 konu
Anket
Hangi süper güce sahip olmayı isterdiniz?
Karşıdaki insanın aklını okumak
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_vote_lcap36%ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_vote_rcap
 36% [ 5 ]
Görünmez olmak
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_vote_lcap0%ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zaman içinde yolculuk etmek
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_vote_lcap7%ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Geleceği görmek
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_vote_lcap0%ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İnsanları iyileştirmek
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_vote_lcap21%ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Zamanı durdurmak
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_vote_lcap7%ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
Uçmak
ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_vote_lcap14%ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... I_vote_rcap
 14% [ 2 ]
Ölümsüz olmak
 7% [ 1 ]
Diğer
 7% [ 1 ]
Toplam Oylar : 14
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler...

YazarMesaj
1fairplayer
Tuğ General
Tuğ General
1fairplayer

Erkek
Ruhsal Durumunuz : ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... Iyi11

ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... Empty
MesajKonu: ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler...   ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler... EmptyCuma Mart 06, 2009 11:16 am

ÜNLÜ SANATÇILAR YAPTIKLARI İŞTEN MEMNUN OLSALAR DA ÇOCUKKEN KURDUKLARI İŞ HAYALLERİ BAŞKAYDI.KÜÇÜKKEN KİMİ ZOOLOG, KİMİ HEYKELTIRAŞ KİMİ DE RESSAM OLMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ. İŞTE ŞÖHRETLERİN DÜŞLEDİKLERİ MESLEKLER...

Leman SAM: Uçak mühendisi olmak isterdim. Bizim ailede çok pilot var. Her çocuğun uçmaya merakı vardır. Ben ise uçmak yerine o uçakları yapan mühendis olmayı hayal ederdim.

Demet SAĞIROĞLU: Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü'nde okurken, üniversitenin Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Şan Bölümü'ne geçiş yaptım. Mesleğimi yapmasaydım ya grafiker ya da heykeltıraş olurdum. Şimdi bile evimde kilden heykeller yapıyorum.

Erol EVGİN: Zaten mimarım. İstediğim iki mesleğe de sahip oldum. Sanatımla da uğraşıyorum, mimarlıkla da. Bu yüzden kendimi çok şanslı hissediyorum.

Binnur KAYA: Avrupa Yakası'nın Şahika'sı denizi ve yunusları çok sevdiğini söyledi. Kaya, 'Çocukken deniz aşığı biri olarak okyanus bilimcisi olmak istiyordum' diyor.

Zuhal OLCAY: İki mesleğe karşı çok ilgim vardı. Birincisi zoolog, ikincisiyse buz patencisi. Ne zaman buz pateni yapan o estetik kızları görsem televizyonun başından ayrılmaz hayranlıkla izlerdim.

Nil KARAİBRAHİMGİL: Ben sanata aşığım. Şarkı söylemeseydim seçimim yine sanatla ilgili bir şey olurdu. Küçükken resim yapmaya merakım vardı. Belki de ressam olurdum.

ünlüler çocukken ne olmayı hayal etmişler...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayal ve gercekler